İsim Arama

Angelisa İsminin Anlamı

Anne ve baba adayları doğacak çocuklarına isim araştırması yaparken, Angelisa isminin anlamını merak ediyorlar. Konu hakkında aranan bir diğer konu başlığı da Angelisa isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Angelisa isminin anlamı nedir? Angelisa ne demek?

  • Angelisa isminin cinsiyeti: Kız
  • Angelisa isminin kökeni: Yunanca
  • Angelisa isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Angelisa ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Angelisa ismindeki harf sayısı: 8
  • Angelisa isminin rengi: Pembe
  • Angelisa isminin nitelikeri: İnatçı, Misafirperver, Tembel, Çalışkan, Gösterişli, Yaramaz, Dürüst

Angelisa İsminin Anlamı Nedir? Angelisa Ne Demek?

Angelisa isminin anlamı nedir?

Angelisa İsminin Analizi

Angelisa isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Angelisa ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

Gizil gücünüz tümüyle hizmet ve düzenle ilintilidir. Güvenilir biri olduğunuzu diğer insanlara ispatlayın. Düzenli, yardımsever, dürüst ve samimi bir insansınız. Önemli işler başarmak için buradasınız. Yoğun ve uzun saatler boyu çalışarak ve pratikliğinizi kullanarak bunu başarabilirsiniz.

İfadenizi, irade gücünüzle ortaya koyacaksınız.Bu üstünlük taslamak anlamına gelmez.Tanrısal iradenin olumlu bir uyumudur.Tinsel olaylara pratik bir şekilde yaklaşacaksınız.Kişisel maddi çıkarlarınızı önemsemeyin. 4 yapıcının sayısıdır ve size sadık kalacak herhangi bir örgütlenmenin kurulmasına yardımcı olacaksınız

Angelisa İsminin Harf ve Sayı Analizi

Angelisa isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Angelisa İsmiyle Uyumlu İsimler

Angelisa İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Karisa, Angelita, Genisa, Angele, Amarisa, Bedirnisa, Angelee, Angeliki, Şahnisa, Ferahnisa

Angelisa İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

İsa, Angıl, Angelos, Eisa, Angıt, Angı, Angış, Angın

Angelisa ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Angelisa İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Angelisa İsmi Kuranda Geçiyor mu?

Angelisa ismi kuranda Geçmiyor. Bir ismin Kuran’da geçmesi yada geçmemesi o ismin güzel yada kötü bir isim olduğu anlamına gelmez. Kuran'da geçmese de koyabileceğimiz çok sayıda güzel ve anlamlı isimler bulunmaktadır. Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

Angelisa İsmi Konulabilir Mi?

Angelisa isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Angelisa isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Angelisa İsmi Caiz Mi?

Angelisa ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Angelisa isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Angelisa İsminin Diyanetteki Anlamı

Angelisa isminin diyanetteki anlamı bulunamadı! Sitemizde yer alan bilgilere göre Angelisa isminin anlamı: haberci

Angelisa İsmiyle İlgili Verilen Fetva

Benim Angelisa ismi hakkında sormak istediğim bir sorum olacak. Doğacak olan çocuğumuza Angelisa ismini koymayı düşünüyoruz. İsim anlamının güzel ve dinen cazip olmasını istiyoruz. Sizce Angelisa ismin koymanın bir sakıncası var mı? .

Angelisa ismini koymanızda her hangi bir sakınca ve engel yoktur. Bize göre çok güzel isim koymuş olursunuz. Sağlıklı günler dileriz.

Angelisa İsminin Özellikleri

Angelisa isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Doğal bir liderdir. Kendi görüşlerine, düşüncelerine sahiptir. Diğer insanların etkisinde kalarak karar vermez. Sorumluluk ve görev almaktan kaçınmaz. Cesur insanlardır. Ancak bazı durumlarda cesaretlerini kontrol edip hemen karar vermemeli, esnek olabilmeli ve diğer insanların düşüncelerini de dikkate almalıdırlar.

Yaratıcı ve kendine özgü kişilerdir. Olaylara farklı gözle bakmayı severler. Yaptıkları işlerde çok azimlidirler. Sistematik ve düzenli bir hayatı severler. Yazmayı çok severler. Günlük tutmayı çok severler.

Oldukça aktif, entelektüel insanlardır. Öğrenmeyi çok severler. Öğrendiklerini kullanarak sorunları çözme yetenekleri oldukça fazladır. Geleceği görebilen insanlardır. Kendilerini bazen medyum gibi bile hissederler. Özellikle parasal konularda iyi yatırımlar yapabilirler. Kendi ayaklarında durabilen, sistemli, düzenli yaşamayı seven inanlardır.

Aşk insanlarıdır. Aşk için yaşarlar. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Hayatı yaşamayı çok severler. Arkadaşlarıyla dışarıda eğlenmeye bayılırlar. Olayları farklı yönleriyle görebilme ve değerlendirebilme yetenekleri vardır. Objektif düşünen insanlardır.

Çok atak insanlardır. Olayların gidiş yönüne göre karar verirler. Yaşayarak öğrenmeyi severler. Ancak bazı zamanlarda karar verme süreleri uzar ve başarısız olabilirler. Oldukça dürüst ve hoşgörülü insanlardır. İyilik yapmayı çok severler. Seyahat etmeye bayılırlar. Atak olmaları nedeniyle sakarlıkları da olabilir.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Sihirbaz gibidirler.Zorlukların üstesinden gelmek için mutlaka bir yol bulurlar. Çok sıcak kanlı ve tutkulu insanlardır. Hisleri çok kuvvetlidir. Ancak yine de dikkatli olmaları gerekir. Hislerine güvenerek davrandıklarında çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Bu nedenle hemen hareket etmeden beklemeleri gerekebilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirler.

Angelisa İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 8 olanlar:MANTIKLI

Karakterinin en belirgin özelliği akılcılık.Duygularından çok mantığınla hareket ediyorsun.Hayata bakış açın gerçekçi.Pembe hayallere dalmaktan hoşlanmıyorsun.Hayatın somut yönleriyle ilgileniyorsun.Çeşitli bilim dalları hobilerin arasında yer alıyor.Aşka inanıyorsun.Ancak bir ilişkinin yalnızca aşkla yürümeyeceğini savunuyorsun.Beraber olacağın kişinin eğitimi, kültürü ve zekası da senin için önemli.İş yaşamında da duygularınla değil, aklınla hareket ediyorsun.Zekan sayesinde birçok fırsat kapısını aralıyor, büyük başarılara imza atıyorsun.İş yaşamındaki başarını insan ilişkilerinde de sürdürüyorsun.dostların ve ailen senin fikirlerine güveniyor.Her konuda akıl danışılan birisin.

Angelisa İsmi İle Akrostiş Şiirler

Ağlıyor gözlerim bakmaz kimseye,
Neden, niçin diye sorma bana,
Gözlerin aklımdan hiç bir an gitmez
Eski günlerimiz hala aklımda
Lakin ne fayda ayıramazlar ikkimizi
İçimde sana öyle büyük bir aşk var
Savrulmuş giderken hayatın kıvrımlarında
Ağlıyor gözlerim bakmaz kimseye,

Angelisa İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Angelisa isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Angelisa

Angelisa İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Angelisa isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Angelisa

Angelisa İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Angelisa isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Angelisa

Angelisa İsminin Diğer Dillerde Yazılışı

Angelisa isminin diğer dillerde yazılışına bakıyorsunuz.

Angelisa isminin Arapça Yazılışı: Çevrilemedi

Angelisa isminin Osmanlıca Yazılışı: Çevrilemedi

Angelisa isminin Japonca Yazılışı: Çevrilemedi

Angelisa isminin Korece Yazılışı: Çevrilemedi

Angelisa isminin Çince Yazılışı: Çevrilemedi

Angelisa İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Angelisa ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Angelisa İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Angelisa ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Girişken, Sağduyu Sahibi, Hırslı, Duygusal, Yetenekli, Enerjik, Espirili olmalarıdır.

Angelisa İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Angelisa ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Agresif, Hayal Dünyasında Yaşayan, Sır Saklayamayan, Gereksiz İnatçı, Obur, Kırılgan, Baskıcı olmalarıdır.

Angelisa isminin Notasyonları Nelerdir?

Angelisa isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

A: Adana
N: Niğde
G: Giresin
E: Edirne
L: Lüleburgaz
İ: İzmir
S: Sinop
A: Adana

Angelisa Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

A: Ahmet
N: Nizam
G: Galip
E: Ekrem
L: Lokum
İ: İrfan
S: Serhat
A: Ahmet

Angelisa isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

A: Alfa
N: November
G: Golf
E: Echo
L: Lima
İ:
S: Sierra
A: Alfa

Angelisa isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

A: Aydın
N: Neptün
G: Gabya
E: Engin
L: Levent
İ: İstif
S: Seydi
A: Aydın

Angelisa İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Angelisa ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Angelisa ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Angelisa ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Angelisa İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.

angelisa isminin numerolojisi, angelisa isminin enerjisi, angelisa isminin arapça yazlışı, angelisa isminin hikayesi, angelisa isminin burcu, angelisa isminin uğurlu sayısı, angelisa isminin ebced değeri, angelisa isminin rengi, angelisa isminin harf analizi