İsim Arama

Angelita İsminin Anlamı

Anne ve baba adayları doğacak çocuklarına isim araştırması yaparken, Angelita isminin anlamını merak ediyorlar. Konu hakkında aranan bir diğer konu başlığı da Angelita isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Angelita isminin anlamı nedir? Angelita ne demek?

  • Angelita isminin cinsiyeti: Kız
  • Angelita isminin kökeni: Yunanca
  • Angelita isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Angelita ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Angelita ismindeki harf sayısı: 8
  • Angelita isminin rengi: Pembe
  • Angelita isminin nitelikeri: İnatçı, Misafirperver, Tembel, Çalışkan, Gösterişli, Yaramaz, Romantik

Angelita İsminin Anlamı Nedir? Angelita Ne Demek?

Angelita isminin anlamı nedir?

Angelita İsminin Analizi

Angelita isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Angelita ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

Gizil gücünüz tümüyle hizmet ve düzenle ilintilidir. Güvenilir biri olduğunuzu diğer insanlara ispatlayın. Düzenli, yardımsever, dürüst ve samimi bir insansınız. Önemli işler başarmak için buradasınız. Yoğun ve uzun saatler boyu çalışarak ve pratikliğinizi kullanarak bunu başarabilirsiniz.

İfadenizi, irade gücünüzle ortaya koyacaksınız.Bu üstünlük taslamak anlamına gelmez.Tanrısal iradenin olumlu bir uyumudur.Tinsel olaylara pratik bir şekilde yaklaşacaksınız.Kişisel maddi çıkarlarınızı önemsemeyin. 4 yapıcının sayısıdır ve size sadık kalacak herhangi bir örgütlenmenin kurulmasına yardımcı olacaksınız

Angelita İsminin Harf ve Sayı Analizi

Angelita isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Angelita İsmiyle Uyumlu İsimler

Angelita İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Lirita, Juanita, Angelee, Amita, Angelle, Angeli, Ranita, Angelisa, Evita, Lalita

Angelita İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Angıt, Kelita, Angelos, Angı, Angıl, Angış, Angın

Angelita ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Angelita İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Angelita İsmi Kuranda Geçiyor mu?

Angelita ismi kuranda Geçmiyor. Bir ismin Kuran’da geçmesi yada geçmemesi o ismin güzel yada kötü bir isim olduğu anlamına gelmez. Kuran'da geçmese de koyabileceğimiz çok sayıda güzel ve anlamlı isimler bulunmaktadır. Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

Angelita İsmi Konulabilir Mi?

Angelita isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Angelita isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Angelita İsmi Caiz Mi?

Angelita ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Angelita isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Angelita İsminin Diyanetteki Anlamı

Angelita isminin diyanetteki anlamı bulunamadı! Sitemizde yer alan bilgilere göre Angelita isminin anlamı: Angel / Melek

Angelita İsmiyle İlgili Verilen Fetva

Benim Angelita ismi hakkında sormak istediğim bir sorum olacak. Doğacak olan çocuğumuza Angelita ismini koymayı düşünüyoruz. İsim anlamının güzel ve dinen cazip olmasını istiyoruz. Sizce Angelita ismin koymanın bir sakıncası var mı? .

Angelita ismini koymanızda her hangi bir sakınca ve engel yoktur. Bize göre çok güzel isim koymuş olursunuz. Sağlıklı günler dileriz.

Angelita İsminin Özellikleri

Angelita isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Doğal bir liderdir. Kendi görüşlerine, düşüncelerine sahiptir. Diğer insanların etkisinde kalarak karar vermez. Sorumluluk ve görev almaktan kaçınmaz. Cesur insanlardır. Ancak bazı durumlarda cesaretlerini kontrol edip hemen karar vermemeli, esnek olabilmeli ve diğer insanların düşüncelerini de dikkate almalıdırlar.

Yaratıcı ve kendine özgü kişilerdir. Olaylara farklı gözle bakmayı severler. Yaptıkları işlerde çok azimlidirler. Sistematik ve düzenli bir hayatı severler. Yazmayı çok severler. Günlük tutmayı çok severler.

Oldukça aktif, entelektüel insanlardır. Öğrenmeyi çok severler. Öğrendiklerini kullanarak sorunları çözme yetenekleri oldukça fazladır. Geleceği görebilen insanlardır. Kendilerini bazen medyum gibi bile hissederler. Özellikle parasal konularda iyi yatırımlar yapabilirler. Kendi ayaklarında durabilen, sistemli, düzenli yaşamayı seven inanlardır.

Aşk insanlarıdır. Aşk için yaşarlar. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Hayatı yaşamayı çok severler. Arkadaşlarıyla dışarıda eğlenmeye bayılırlar. Olayları farklı yönleriyle görebilme ve değerlendirebilme yetenekleri vardır. Objektif düşünen insanlardır.

Çok atak insanlardır. Olayların gidiş yönüne göre karar verirler. Yaşayarak öğrenmeyi severler. Ancak bazı zamanlarda karar verme süreleri uzar ve başarısız olabilirler. Oldukça dürüst ve hoşgörülü insanlardır. İyilik yapmayı çok severler. Seyahat etmeye bayılırlar. Atak olmaları nedeniyle sakarlıkları da olabilir.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Hayatı çok hızlı yaşarlar. Yolun en son şeridinde araba kullanmayı severler. Yeni işler, yeni projelerin içinde olmayı severler. Özel hayatlarında oldukça iddialı ancak bazen sinirli olabilirler. Duygularını kontrol altında tutmaları gerekebilir. Alınganlık yapabilen insanlardır.

Angelita İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 8 olanlar:MANTIKLI

Karakterinin en belirgin özelliği akılcılık.Duygularından çok mantığınla hareket ediyorsun.Hayata bakış açın gerçekçi.Pembe hayallere dalmaktan hoşlanmıyorsun.Hayatın somut yönleriyle ilgileniyorsun.Çeşitli bilim dalları hobilerin arasında yer alıyor.Aşka inanıyorsun.Ancak bir ilişkinin yalnızca aşkla yürümeyeceğini savunuyorsun.Beraber olacağın kişinin eğitimi, kültürü ve zekası da senin için önemli.İş yaşamında da duygularınla değil, aklınla hareket ediyorsun.Zekan sayesinde birçok fırsat kapısını aralıyor, büyük başarılara imza atıyorsun.İş yaşamındaki başarını insan ilişkilerinde de sürdürüyorsun.dostların ve ailen senin fikirlerine güveniyor.Her konuda akıl danışılan birisin.

Angelita İsmi İle Akrostiş Şiirler

Aşkımı herkes duyacak.
Nazlı yâr ile atacak zar nerde ?
Görmesin, bilmesin kimseler seni
Ellerim titriyor
Lale gül kokulu yürek yaramsın
İçim de bir umut bekledim durdum dönersin diye
Tek sana deli attın inan bu yürek
Aşkımı herkes duyacak.

Angelita İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Angelita isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Angelita

Angelita İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Angelita isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Angelita

Angelita İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Angelita isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Angelita

Angelita İsminin Diğer Dillerde Yazılışı

Angelita isminin diğer dillerde yazılışına bakıyorsunuz.

Angelita isminin Arapça Yazılışı: Çevrilemedi

Angelita isminin Osmanlıca Yazılışı: Çevrilemedi

Angelita isminin Japonca Yazılışı: Çevrilemedi

Angelita isminin Korece Yazılışı: Çevrilemedi

Angelita isminin Çince Yazılışı: Çevrilemedi

Angelita İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Angelita ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Angelita İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Angelita ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Girişken, Sağduyu Sahibi, Hırslı, Duygusal, Yetenekli, Enerjik, Canayakın olmalarıdır.

Angelita İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Angelita ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Agresif, Hayal Dünyasında Yaşayan, Sır Saklayamayan, Gereksiz İnatçı, Obur, Kırılgan, Sessiz olmalarıdır.

Angelita isminin Notasyonları Nelerdir?

Angelita isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

A: Adana
N: Niğde
G: Giresin
E: Edirne
L: Lüleburgaz
İ: İzmir
T: Tokat
A: Adana

Angelita Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

A: Ahmet
N: Nizam
G: Galip
E: Ekrem
L: Lokum
İ: İrfan
T: Temel
A: Ahmet

Angelita isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

A: Alfa
N: November
G: Golf
E: Echo
L: Lima
İ:
T: Tanfo
A: Alfa

Angelita isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

A: Aydın
N: Neptün
G: Gabya
E: Engin
L: Levent
İ: İstif
T: Turgut
A: Aydın

Angelita İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Angelita ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Angelita ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Angelita ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Angelita İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.

angelita isminin numerolojisi, angelita isminin enerjisi, angelita isminin arapça yazlışı, angelita isminin hikayesi, angelita isminin burcu, angelita isminin uğurlu sayısı, angelita isminin ebced değeri, angelita isminin rengi, angelita isminin harf analizi