İsim Arama

Phyllis İsminin Anlamı Nedir? Phyllis Ne Demek?

Phyllis ismini doğacak çocukları için düşünen anne ve baba adayları isim araştırması yaparken, Phyllis isminin anlamını merak ediyorlar. Merak edilen diğer konu da Phyllis isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Phyllis isminin anlamı nedir? Phyllis ne demek?

Phyllis isminin anlamı nedir?
  • Phyllis isminin cinsiyeti: Kız
  • Phyllis isminin kökeni: Yunanca
  • Phyllis isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Phyllis ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Phyllis ismindeki harf sayısı: 7
  • Phyllis isminin rengi: Pembe
  • Phyllis isminin nitelikeri: Haylaz, Tez Canlı, Maceracı, Gösterişli, Yaramaz, Dürüst

Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

İsim Analizi Phyllis

Phyllis isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Phyllis ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

P: Her ortamda özgüvene sahiptir ve herkes bunun farkındadır. Kendinden çok emindir.
H: Sakin ve durağan, Monoton bir yaşam tercih eder. Sakinlik en belirgin özelliğidir.
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar, Geçmişindeki olayları hiç unutmaz. Kinci bir kişiliğe sahiptir. Güçlü bir karakteri vardır.
L: En yetenekli kişiliktir. Sanatsal yönleri bulunmaktadır ve birçok alanda yetenek sahibidir.
L: En yetenekli kişiliktir. Sanatsal yönleri bulunmaktadır ve birçok alanda yetenek sahibidir.
İ: Kırılgan, Çok ama çok duygusaldır. Hemen incinir ve kırılır. Hassas bir bünyeye sahiptir.
S: Hayalperest, Hayal kurmak onun için bir eğlencedir. Ve bunu yaparken aşırıya kaçmaktan hiç korkmaz. Hayalperesttir.

Phyllis isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Phyllis İsmiyle Uyumlu İsimler

Phyllis İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Nellis, Melis, Philis, Ardelis, Phylicia, Doralis, Damalis, Dalis, Amaryllis, Elis

Phyllis İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Apostolis, Arlis, Muhlis, Vasilis, Mikhalis, Halis, Vangelis, Phylo, Selis, Aristotelis

Phyllis ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Phyllis İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Phyllis İsmi Konulabilir Mi?

Phyllis isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Phyllis isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Phyllis İsmi Caiz Mi?

Phyllis ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Phyllis isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Phyllis İsminin Özellikleri

Phyllis isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Entellektüel ve genel kültürü çok geniş olan insanlardır. İnsanların ilk izlenimleri çok pozitiftir. Ancak biraz mesafeli bulabilirler. Hislerine çok güvenirler ve hisleriyle hareket ederler. Ancak bazen hislerine güvenerek sabırsızlık yapabilir ve başarısız olabilirler. Olayları akışına bırakmaları ve zaman konusunda biraz da toleranslı olmaları gerekebilir.

Para kazanmayı ve bir o kadar da harcamayı çok severler. Yaratıcı, üretken insanlardır. Çoğu zaman içgüdüleri, hisleri ile hareket ederler. Yalnız hareket etmeyi severler. Bazen kuşkucu insanlar olabilirler. Kuşkularına yenik düşmeleri sorunlar yaratabilir

Özgürlüklerine çok düşkün insanlardır. Kuralları sevmezler. Kendi bildiklerini yapmayı tercih ederler. Tutkuları ve cesaretleri doğal ve rahat davranmalarını sağlar. Diğer insanlar ne düşür diye çok fazla dert etmezler. Sitil sahibi insanlardır. Karar verirken biraz sabırlı olmaları hata yapmalarını engelleyebilir.Ancak sezgilerinize güvenmekten asla vazgeçmezler.

Çok atak insanlardır. Olayların gidiş yönüne göre karar verirler. Yaşayarak öğrenmeyi severler. Ancak bazı zamanlarda karar verme süreleri uzar ve başarısız olabilirler. Oldukça dürüst ve hoşgörülü insanlardır. İyilik yapmayı çok severler. Seyahat etmeye bayılırlar. Atak olmaları nedeniyle sakarlıkları da olabilir.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Sihirbaz gibidirler.Zorlukların üstesinden gelmek için mutlaka bir yol bulurlar. Çok sıcak kanlı ve tutkulu insanlardır. Hisleri çok kuvvetlidir. Ancak yine de dikkatli olmaları gerekir. Hislerine güvenerek davrandıklarında çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Bu nedenle hemen hareket etmeden beklemeleri gerekebilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirler.

Phyllis İsminin Sayı Analizi

Phyllis isminin numerolojisini isimde yer alan her bir harfin alfabedeki rakamsal karşılığına göre hesaplıyoruz.

P: 20
H: 10
Y: 28
L: 15
L: 15
İ: 12
S: 22

Phyllis isminin numerolojik değeri: 122

Phyllis İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 7 olanlar:MERHAMETLİ

Karakterinin en belirgin özelliği merhamet.Herkese ikinci bir şans vermekten yanasın.Yapılan hataları daima affediyor ve unutuyorsun.Kinci değilsin.Ancak bazen insanlar bu yönünü sömürebiliyor.Bu nedenle, kimi zaman üzülüyorsun.Fakat gerçek dostların senin iyi niyetini ve merhametini takdir ediyorlar.Dünyevi şeylere bağlılığın yok.Hayatın fani, kırgınlıkların saçma olduğunu savunuyorsun.Bu nedenle, dostlarına karşı çok titiz ve hoşgörülü davranıyorsun.Zor durumda olan insanlara yardım etmekten hoşlanıyorsun.Herkesi mutlu görmek istiyorsun.Karşı cinste aradığın özellikler ise iyi niyet ve samimiyet.

Phyllis İsmi İle Akrostiş Şiirler

Puslu bir iklime dönmüş sevdalar
Hasret çektim özledim bir ömür boyu
Yok hatrınız artık bende bakmam bile yüzünüze
Lafta sözde değil seni çok seviyorum
Lafta sözde değil seni çok seviyorum
İsmini dağa taşa yazarım yarim
Sen gidersen ben biterim.

Phyllis İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Phyllis isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Phyllis

Phyllis İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Phyllis isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Phyllis

Phyllis İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Phyllis isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Phyllis

Phyllis İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Phyllis ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Phyllis İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Phyllis ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Özgüvenli, Sakin, Gezgin, Yetenekli, Enerjik, Espirili olmalarıdır.

Phyllis İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Phyllis ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Kendini Beğenmiş, Panik, Geçmişte Yaşayan, Obur, Kırılgan, Baskıcı olmalarıdır.

Phyllis isminin Notasyonları Nelerdir?

Phyllis isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

P: Polatlı
H: Hatay
Y: Yozgat
L: Lüleburgaz
L: Lüleburgaz
İ: İzmir
S: Sinop

Phyllis Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
H: Hasan
Y: Yahya
L: Lokum
L: Lokum
İ: İrfan
S: Serhat

Phyllis isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Papa
H: Hotel
Y: Yankee
L: Lima
L: Lima
İ:
S: Sierra

Phyllis isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
H: Halat
Y: Yılmaz
L: Levent
L: Levent
İ: İstif
S: Seydi

Phyllis İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Phyllis ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Phyllis ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Phyllis ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Phyllis İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.