İsim Arama

Phylis İsminin Anlamı Nedir? Phylis Ne Demek?

Phylis ismini doğacak çocukları için düşünen anne ve baba adayları isim araştırması yaparken, Phylis isminin anlamını merak ediyorlar. Merak edilen diğer konu da Phylis isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Phylis isminin anlamı nedir? Phylis ne demek?

Phylis isminin anlamı nedir?
  • Phylis isminin cinsiyeti: Kız
  • Phylis isminin kökeni: Yunanca
  • Phylis isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Phylis ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Phylis ismindeki harf sayısı: 6
  • Phylis isminin rengi: Pembe
  • Phylis isminin nitelikeri: Haylaz, Tez Canlı, Maceracı, Gösterişli, Yaramaz, Dürüst

Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

İsim Analizi Phylis

Phylis isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Phylis ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

P: Her ortamda özgüvene sahiptir ve herkes bunun farkındadır. Kendinden çok emindir.
H: Sakin ve durağan, Monoton bir yaşam tercih eder. Sakinlik en belirgin özelliğidir.
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar, Geçmişindeki olayları hiç unutmaz. Kinci bir kişiliğe sahiptir. Güçlü bir karakteri vardır.
L: En yetenekli kişiliktir. Sanatsal yönleri bulunmaktadır ve birçok alanda yetenek sahibidir.
İ: Kırılgan, Çok ama çok duygusaldır. Hemen incinir ve kırılır. Hassas bir bünyeye sahiptir.
S: Hayalperest, Hayal kurmak onun için bir eğlencedir. Ve bunu yaparken aşırıya kaçmaktan hiç korkmaz. Hayalperesttir.

Phylis isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Phylis İsmiyle Uyumlu İsimler

Phylis İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Damalis, Ardelis, Phylis, Phyllis, Elis, Dalis, Melis, Lilis, Amaryllis, Doralis

Phylis İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Salis, Phylo, Muhlis, Vangelis, Mikhalis, Selis, Apostolis, Vasilis, Aristotelis, Arlis

Phylis ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Phylis İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Phylis İsmi Konulabilir Mi?

Phylis isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Phylis isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Phylis İsmi Caiz Mi?

Phylis ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Phylis isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Phylis İsminin Özellikleri

Phylis isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Entellektüel ve genel kültürü çok geniş olan insanlardır. İnsanların ilk izlenimleri çok pozitiftir. Ancak biraz mesafeli bulabilirler. Hislerine çok güvenirler ve hisleriyle hareket ederler. Ancak bazen hislerine güvenerek sabırsızlık yapabilir ve başarısız olabilirler. Olayları akışına bırakmaları ve zaman konusunda biraz da toleranslı olmaları gerekebilir.

Para kazanmayı ve bir o kadar da harcamayı çok severler. Yaratıcı, üretken insanlardır. Çoğu zaman içgüdüleri, hisleri ile hareket ederler. Yalnız hareket etmeyi severler. Bazen kuşkucu insanlar olabilirler. Kuşkularına yenik düşmeleri sorunlar yaratabilir

Özgürlüklerine çok düşkün insanlardır. Kuralları sevmezler. Kendi bildiklerini yapmayı tercih ederler. Tutkuları ve cesaretleri doğal ve rahat davranmalarını sağlar. Diğer insanlar ne düşür diye çok fazla dert etmezler. Sitil sahibi insanlardır. Karar verirken biraz sabırlı olmaları hata yapmalarını engelleyebilir.Ancak sezgilerinize güvenmekten asla vazgeçmezler.

Çok atak insanlardır. Olayların gidiş yönüne göre karar verirler. Yaşayarak öğrenmeyi severler. Ancak bazı zamanlarda karar verme süreleri uzar ve başarısız olabilirler. Oldukça dürüst ve hoşgörülü insanlardır. İyilik yapmayı çok severler. Seyahat etmeye bayılırlar. Atak olmaları nedeniyle sakarlıkları da olabilir.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Sihirbaz gibidirler.Zorlukların üstesinden gelmek için mutlaka bir yol bulurlar. Çok sıcak kanlı ve tutkulu insanlardır. Hisleri çok kuvvetlidir. Ancak yine de dikkatli olmaları gerekir. Hislerine güvenerek davrandıklarında çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Bu nedenle hemen hareket etmeden beklemeleri gerekebilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirler.

Phylis İsminin Sayı Analizi

Phylis isminin numerolojisini isimde yer alan her bir harfin alfabedeki rakamsal karşılığına göre hesaplıyoruz.

P: 20
H: 10
Y: 28
L: 15
İ: 12
S: 22

Phylis isminin numerolojik değeri: 107

Phylis İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 6 olanlar:İNATÇI

Karakterinin en belirgin özelliği inatçılık.Lakabın “keçi”. Sana zorla birşey yaptırmak imkansız.Kendi hayatına dair kararların sadece sana ait olmasını istiyorsun.Bu nedenle seni uyaranların sözlerine pek kulak asmıyorsun.Bu da zaman zaman hata yapmana ve üzülmene sebep oluyor.İnatçılığının dışında ailene bağlı bir insansın.Senin için en değerli kişi annen.Onun davranışlarını örnek alıyorsun.Özgüvenin ve liderlik yeteneğin toplum içinde saygın bir yere sahip olmanı sağlıyor.İnsan ilişkilerinde yakaladığın başarıyı iş yaşamında da sürdürüyorsun.Çalışkanlığın ve azmin sana tüm kapıları açtırıyor.Karşı cinste aradığın özellikler ise sadakat ve dürüstlük.

Phylis İsmi İle Akrostiş Şiirler

Prenseslerden bile daha güzelsin
Hasretlik çekiyorum seni bir an görmesem
Yarınım, sevdam umudum sen oldun ey yar
Lüle saçıyla karanlık şehirde, bir kadının gözü.
İnan ki yüreğime aşkı sen tattırdın
Sevgi’de varmısın kıyasıya yarışmaya

Phylis İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Phylis isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Phylis

Phylis İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Phylis isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Phylis

Phylis İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Phylis isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Phylis

Phylis İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Phylis ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Phylis İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Phylis ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Özgüvenli, Sakin, Gezgin, Yetenekli, Enerjik, Espirili olmalarıdır.

Phylis İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Phylis ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Kendini Beğenmiş, Panik, Geçmişte Yaşayan, Obur, Kırılgan, Baskıcı olmalarıdır.

Phylis isminin Notasyonları Nelerdir?

Phylis isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

P: Polatlı
H: Hatay
Y: Yozgat
L: Lüleburgaz
İ: İzmir
S: Sinop

Phylis Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
H: Hasan
Y: Yahya
L: Lokum
İ: İrfan
S: Serhat

Phylis isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Papa
H: Hotel
Y: Yankee
L: Lima
İ:
S: Sierra

Phylis isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
H: Halat
Y: Yılmaz
L: Levent
İ: İstif
S: Seydi

Phylis İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Phylis ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Phylis ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Phylis ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Phylis İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.