İsim Arama

Phylicia İsminin Anlamı Nedir? Phylicia Ne Demek?

Phylicia ismini doğacak çocukları için düşünen anne ve baba adayları isim araştırması yaparken, Phylicia isminin anlamını merak ediyorlar. Merak edilen diğer konu da Phylicia isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Phylicia isminin anlamı nedir? Phylicia ne demek?

Phylicia isminin anlamı nedir?
  • Phylicia isminin cinsiyeti: Kız
  • Phylicia isminin kökeni: Yunanca
  • Phylicia isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Phylicia ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Phylicia ismindeki harf sayısı: 8
  • Phylicia isminin rengi: Pembe
  • Phylicia isminin nitelikeri: Haylaz, Tez Canlı, Maceracı, Gösterişli, Yaramaz, Huysuz, İnatçı

Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

İsim Analizi Phylicia

Phylicia isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Phylicia ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

P: Her ortamda özgüvene sahiptir ve herkes bunun farkındadır. Kendinden çok emindir.
H: Sakin ve durağan, Monoton bir yaşam tercih eder. Sakinlik en belirgin özelliğidir.
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar, Geçmişindeki olayları hiç unutmaz. Kinci bir kişiliğe sahiptir. Güçlü bir karakteri vardır.
L: En yetenekli kişiliktir. Sanatsal yönleri bulunmaktadır ve birçok alanda yetenek sahibidir.
İ: Kırılgan, Çok ama çok duygusaldır. Hemen incinir ve kırılır. Hassas bir bünyeye sahiptir.
C: Konuşma ve yazma yetenekleri olan kişilerdir. Genellikle çok fazla kitap okurlar.
İ: Kırılgan, Çok ama çok duygusaldır. Hemen incinir ve kırılır. Hassas bir bünyeye sahiptir.
A: Atılgan-enerjik, olayları algılama duygusu gelişmiştir. Mantıklı düşünme en üst seviyededir. Bu kişiler genellikle spor yapmayı severler.

Phylicia isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Phylicia İsmiyle Uyumlu İsimler

Phylicia İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Phyllis, Phylicia, Phylis, Eustacia, Eudocia, Anastacia

Phylicia İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Phylo

Phylicia ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Phylicia İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Phylicia İsmi Konulabilir Mi?

Phylicia isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Phylicia isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Phylicia İsmi Caiz Mi?

Phylicia ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Phylicia isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Phylicia İsminin Özellikleri

Phylicia isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Entellektüel ve genel kültürü çok geniş olan insanlardır. İnsanların ilk izlenimleri çok pozitiftir. Ancak biraz mesafeli bulabilirler. Hislerine çok güvenirler ve hisleriyle hareket ederler. Ancak bazen hislerine güvenerek sabırsızlık yapabilir ve başarısız olabilirler. Olayları akışına bırakmaları ve zaman konusunda biraz da toleranslı olmaları gerekebilir.

Para kazanmayı ve bir o kadar da harcamayı çok severler. Yaratıcı, üretken insanlardır. Çoğu zaman içgüdüleri, hisleri ile hareket ederler. Yalnız hareket etmeyi severler. Bazen kuşkucu insanlar olabilirler. Kuşkularına yenik düşmeleri sorunlar yaratabilir

Özgürlüklerine çok düşkün insanlardır. Kuralları sevmezler. Kendi bildiklerini yapmayı tercih ederler. Tutkuları ve cesaretleri doğal ve rahat davranmalarını sağlar. Diğer insanlar ne düşür diye çok fazla dert etmezler. Sitil sahibi insanlardır. Karar verirken biraz sabırlı olmaları hata yapmalarını engelleyebilir.Ancak sezgilerinize güvenmekten asla vazgeçmezler.

Çok atak insanlardır. Olayların gidiş yönüne göre karar verirler. Yaşayarak öğrenmeyi severler. Ancak bazı zamanlarda karar verme süreleri uzar ve başarısız olabilirler. Oldukça dürüst ve hoşgörülü insanlardır. İyilik yapmayı çok severler. Seyahat etmeye bayılırlar. Atak olmaları nedeniyle sakarlıkları da olabilir.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Açık sözlü ve iyimser insanlardır.Mantıktan önce duygularıyla hareket eden insanlardır. Hisleri oldukça kuvvetlidir ve hislerine güvenerek davranırlar. Kendilerini oldukça net ifade edebilirler. Hazır cevap insanlardır. Hayatı dolu dolu ve keyifli yaşamayı severler.

Doğal bir liderdir. Kendi görüşlerine, düşüncelerine sahiptir. Diğer insanların etkisinde kalarak karar vermez. Sorumluluk ve görev almaktan kaçınmaz. Cesur insanlardır. Ancak bazı durumlarda cesaretlerini kontrol edip hemen karar vermemeli, esnek olabilmeli ve diğer insanların düşüncelerini de dikkate almalıdırlar.

Phylicia İsminin Sayı Analizi

Phylicia isminin numerolojisini isimde yer alan her bir harfin alfabedeki rakamsal karşılığına göre hesaplıyoruz.

P: 20
H: 10
Y: 28
L: 15
İ: 12
C: 3
İ: 12
A: 1

Phylicia isminin numerolojik değeri: 101

Phylicia İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 8 olanlar:MANTIKLI

Karakterinin en belirgin özelliği akılcılık.Duygularından çok mantığınla hareket ediyorsun.Hayata bakış açın gerçekçi.Pembe hayallere dalmaktan hoşlanmıyorsun.Hayatın somut yönleriyle ilgileniyorsun.Çeşitli bilim dalları hobilerin arasında yer alıyor.Aşka inanıyorsun.Ancak bir ilişkinin yalnızca aşkla yürümeyeceğini savunuyorsun.Beraber olacağın kişinin eğitimi, kültürü ve zekası da senin için önemli.İş yaşamında da duygularınla değil, aklınla hareket ediyorsun.Zekan sayesinde birçok fırsat kapısını aralıyor, büyük başarılara imza atıyorsun.İş yaşamındaki başarını insan ilişkilerinde de sürdürüyorsun.dostların ve ailen senin fikirlerine güveniyor.Her konuda akıl danışılan birisin.

Phylicia İsmi İle Akrostiş Şiirler

Payımıza düşen sessizliği dinlemeliydik belki de
Hasretinden deli oluyorum ben
Yüreğimdeki sevdasın sen Dolunayım
Lütfen kabul et bu küçük hediyeyi,
İçimdeki büyük sevdam yüreğim Ezgim
Canımdan Can gider sensiz kalırsam
İçimdeki büyük sevdam yüreğim Ezgim
Ansızın çıkıverdin karşıma

Phylicia İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Phylicia isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Phylicia

Phylicia İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Phylicia isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Phylicia

Phylicia İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Phylicia isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Phylicia

Phylicia İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Phylicia ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Phylicia İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Phylicia ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Özgüvenli, Sakin, Gezgin, Yetenekli, Enerjik, Soğukkanlı, Girişken olmalarıdır.

Phylicia İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Phylicia ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Kendini Beğenmiş, Panik, Geçmişte Yaşayan, Obur, Kırılgan, Tembel, Agresif olmalarıdır.

Phylicia isminin Notasyonları Nelerdir?

Phylicia isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

P: Polatlı
H: Hatay
Y: Yozgat
L: Lüleburgaz
İ: İzmir
C: Ceyhan
İ: İzmir
A: Adana

Phylicia Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
H: Hasan
Y: Yahya
L: Lokum
İ: İrfan
C: Cemal
İ: İrfan
A: Ahmet

Phylicia isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Papa
H: Hotel
Y: Yankee
L: Lima
İ:
C: Charlie
İ:
A: Alfa

Phylicia isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
H: Halat
Y: Yılmaz
L: Levent
İ: İstif
C: Cemal
İ: İstif
A: Aydın

Phylicia İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Phylicia ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Phylicia ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Phylicia ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Phylicia İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.