İsim Arama

Philis İsminin Anlamı

Anne ve baba adayları doğacak çocuklarına isim araştırması yaparken, Philis isminin anlamını merak ediyorlar. Konu hakkında aranan bir diğer konu başlığı da Philis isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Philis isminin anlamı nedir? Philis ne demek?

  • Philis isminin cinsiyeti: Kız
  • Philis isminin kökeni: Yunanca
  • Philis isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Philis ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Philis ismindeki harf sayısı: 6
  • Philis isminin rengi: Pembe
  • Philis isminin nitelikeri: Haylaz, Tez Canlı, Yaramaz, Gösterişli, Dürüst

Philis İsminin Anlamı Nedir? Philis Ne Demek?

Philis isminin anlamı nedir?

Philis İsminin Analizi

Philis isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Philis ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

Sizin gizil gücünüz iletişimle ilintilidir. Mutluluğunuz ve diğer insanları da huzuru için iletişim kurmayı öğrenmelisiniz. Hayatla oyun oynamayın; başıboşluk eninde sonunda başarısızlığa yol açacaktır. Neşeli, mutlu, etkileyici, nazik ve sevecen birisiniz. Tanıştığınız herkesi etkileme dürtüsü duyarsınız. Bu dürtü insanlara yaşadıkları dünyanın ne kadar zevkli olduğunu gösterme yeteneğinin simgesidir.

Zaman içinde düşündüklerinizi eyleme dönüştürmelisiniz; fakat bunları gerçekleştirirken belli bir düzende uygulamalısınız.

İfadenizi, asıl kendinizi ifade ederek ortaya koyacaksınız. Fikirlerinizi ve hislerinizi ifade etmek için her yolu deneyebilirsiniz.Bu, konuşma ve yazmada kelimeleri kullanarak yapılabilir. Bilgilerinizi insanlara aktarın. 3’ler hayata kaygısız bir hava getirir. Doğanızda öğreniyor olduğunuz şeyler önemlidir ve insanlara aktarılmalıdır.

Yaşama ve dünyaya yardımcı olan önemli gerçekleri keşfedip bunları insanlarla paylaşmamanın size ne gibi zararı olabilir

Philis İsminin Harf ve Sayı Analizi

Philis isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Philis İsmiyle Uyumlu İsimler

Philis İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Elis, Philippa, Philis, Damalis, Philadelphia, Nellis, Melis, Doralis, Philyra, Phila

Philis İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Apostolis, Philippos, Phineus, Aristotelis, Vangelis, Phineas, Halis, Vasilis, Selis, Salis

Philis ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Philis İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Philis İsmi Kuranda Geçiyor mu?

Philis ismi kuranda Geçmiyor. Bir ismin Kuran’da geçmesi yada geçmemesi o ismin güzel yada kötü bir isim olduğu anlamına gelmez. Kuran'da geçmese de koyabileceğimiz çok sayıda güzel ve anlamlı isimler bulunmaktadır. Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

Philis İsmi Konulabilir Mi?

Philis isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Philis isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Philis İsmi Caiz Mi?

Philis ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Philis isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Philis İsminin Diyanetteki Anlamı

Philis isminin diyanetteki anlamı bulunamadı! Sitemizde yer alan bilgilere göre Philis isminin anlamı: yeşil şube

Philis İsmiyle İlgili Verilen Fetva

Benim Philis ismi hakkında sormak istediğim bir sorum olacak. Doğacak olan çocuğumuza Philis ismini koymayı düşünüyoruz. İsim anlamının güzel ve dinen cazip olmasını istiyoruz. Sizce Philis ismin koymanın bir sakıncası var mı? .

Philis ismini koymanızda her hangi bir sakınca ve engel yoktur. Bize göre çok güzel isim koymuş olursunuz. Sağlıklı günler dileriz.

Philis İsminin Özellikleri

Philis isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Entellektüel ve genel kültürü çok geniş olan insanlardır. İnsanların ilk izlenimleri çok pozitiftir. Ancak biraz mesafeli bulabilirler. Hislerine çok güvenirler ve hisleriyle hareket ederler. Ancak bazen hislerine güvenerek sabırsızlık yapabilir ve başarısız olabilirler. Olayları akışına bırakmaları ve zaman konusunda biraz da toleranslı olmaları gerekebilir.

Para kazanmayı ve bir o kadar da harcamayı çok severler. Yaratıcı, üretken insanlardır. Çoğu zaman içgüdüleri, hisleri ile hareket ederler. Yalnız hareket etmeyi severler. Bazen kuşkucu insanlar olabilirler. Kuşkularına yenik düşmeleri sorunlar yaratabilir

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Çok atak insanlardır. Olayların gidiş yönüne göre karar verirler. Yaşayarak öğrenmeyi severler. Ancak bazı zamanlarda karar verme süreleri uzar ve başarısız olabilirler. Oldukça dürüst ve hoşgörülü insanlardır. İyilik yapmayı çok severler. Seyahat etmeye bayılırlar. Atak olmaları nedeniyle sakarlıkları da olabilir.

Sihirbaz gibidirler.Zorlukların üstesinden gelmek için mutlaka bir yol bulurlar. Çok sıcak kanlı ve tutkulu insanlardır. Hisleri çok kuvvetlidir. Ancak yine de dikkatli olmaları gerekir. Hislerine güvenerek davrandıklarında çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Bu nedenle hemen hareket etmeden beklemeleri gerekebilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirler.

Philis İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 6 olanlar:İNATÇI

Karakterinin en belirgin özelliği inatçılık.Lakabın “keçi”. Sana zorla birşey yaptırmak imkansız.Kendi hayatına dair kararların sadece sana ait olmasını istiyorsun.Bu nedenle seni uyaranların sözlerine pek kulak asmıyorsun.Bu da zaman zaman hata yapmana ve üzülmene sebep oluyor.İnatçılığının dışında ailene bağlı bir insansın.Senin için en değerli kişi annen.Onun davranışlarını örnek alıyorsun.Özgüvenin ve liderlik yeteneğin toplum içinde saygın bir yere sahip olmanı sağlıyor.İnsan ilişkilerinde yakaladığın başarıyı iş yaşamında da sürdürüyorsun.Çalışkanlığın ve azmin sana tüm kapıları açtırıyor.Karşı cinste aradığın özellikler ise sadakat ve dürüstlük.

Philis İsmi İle Akrostiş Şiirler

Puslu gecelere son ver artık yarim
Her gece rüyamda görüyorum seni
İnsanı boğan bir yapın var
Lafta sözde değil candan sevdim
İnsanı boğan bir yapın var
Seveceksin sende bana aşık olacaksın

Philis İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Philis isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Philis

Philis İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Philis isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Philis

Philis İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Philis isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Philis

Philis İsminin Diğer Dillerde Yazılışı

Philis isminin diğer dillerde yazılışına bakıyorsunuz.

Philis isminin Arapça Yazılışı: Çevrilemedi

Philis isminin Osmanlıca Yazılışı: Çevrilemedi

Philis isminin Japonca Yazılışı: Çevrilemedi

Philis isminin Korece Yazılışı: Çevrilemedi

Philis isminin Çince Yazılışı: Çevrilemedi

Philis İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Philis ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Philis İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Philis ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Özgüvenli, Sakin, Enerjik, Yetenekli, Espirili olmalarıdır.

Philis İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Philis ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Kendini Beğenmiş, Panik, Kırılgan, Obur, Baskıcı olmalarıdır.

Philis isminin Notasyonları Nelerdir?

Philis isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

P: Polatlı
H: Hatay
İ: İzmir
L: Lüleburgaz
İ: İzmir
S: Sinop

Philis Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
H: Hasan
İ: İrfan
L: Lokum
İ: İrfan
S: Serhat

Philis isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Papa
H: Hotel
İ:
L: Lima
İ:
S: Sierra

Philis isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
H: Halat
İ: İstif
L: Levent
İ: İstif
S: Seydi

Philis İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Philis ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Philis ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Philis ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Philis İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.

philis isminin numerolojisi, philis isminin enerjisi, philis isminin arapça yazlışı, philis isminin hikayesi, philis isminin burcu, philis isminin uğurlu sayısı, philis isminin ebced değeri, philis isminin rengi, philis isminin harf analizi