İsim Arama

Philos İsminin Anlamı

Philos isminin anlamı nedir? Anne ve baba adayları doğacak çocuklarına isim araştırması yaparken, Philos isminin anlamını merak ediyorlar. Merak edilen diğer konu da Philos isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Philos isminin anlamı nedir? Philos ne demek?

  • Philos isminin cinsiyeti: Erkek
  • Philos isminin kökeni: Yunanca
  • Philos isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Philos ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Philos ismindeki harf sayısı: 6
  • Philos isminin rengi: Mavi
  • Philos isminin nitelikeri: Haylaz, Tez Canlı, Yaramaz, Gösterişli, Pozitif, Dürüst

Philos İsminin Anlamı Nedir? Philos Ne Demek?

Philos isminin anlamı nedir?

Bulunuduğuz Yerin Posta Kodu Nedir?

İsim Analizi Philos

Philos isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Philos ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

P: Her ortamda özgüvene sahiptir ve herkes bunun farkındadır. Kendinden çok emindir.
H: Sakin ve durağan, Monoton bir yaşam tercih eder. Sakinlik en belirgin özelliğidir.
İ: Kırılgan, Çok ama çok duygusaldır. Hemen incinir ve kırılır. Hassas bir bünyeye sahiptir.
L: En yetenekli kişiliktir. Sanatsal yönleri bulunmaktadır ve birçok alanda yetenek sahibidir.
O: Kendi içine kapalıdır. Gizliliği sever ve sır saklar. Kişiliklerini sergilemek yerine keşfedilmeyi ve gizemli görünmeyi tercih eder.
S: Hayalperest, Hayal kurmak onun için bir eğlencedir. Ve bunu yaparken aşırıya kaçmaktan hiç korkmaz. Hayalperesttir.

Philos isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Philos İsmiyle Uyumlu İsimler

Philos İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Philadelphia, Philis, Philomena, Philippa, Phila, Philyra, Philina

Philos İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Melos, Philippos, Philipp, Angelos, Boulos, Aiolos, Philos, Carolos, Phineus, Apostolos

Philos ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Philos İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Philos İsmi Kuranda Geçiyor mu?

Philos ismi kuranda Geçmiyor. Bir ismin Kuran’da geçmesi yada geçmemesi o ismin güzel yada kötü bir isim olduğu anlamına gelmez. Kuran'da geçmese de koyabileceğimiz çok sayıda güzel ve anlamlı isimler bulunmaktadır. Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

Philos İsmi Konulabilir Mi?

Philos isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Philos isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Philos İsmi Caiz Mi?

Philos ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Philos isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Philos İsminin Diyanetteki Anlamı

Philos isminin diyanetteki anlamı bulunamadı! Sitemizde yer alan bilgilere göre Philos isminin anlamı: Insanlar tarafından sevilen

Philos İsmiyle İlgili Verilen Fetva

Benim Philos ismi hakkında sormak istediğim bir sorum olacak. Doğacak olan çocğumuza Philos ismini koymayı düşünüyoruz. İsim anlamının güzel ve dinen cazip olmasını istiyoruz. Sizce Philos ismin koymanın bir sakıncası var mı? .

Philos ismini koymanızda her hangi bir sakınca ve engel yoktur. Bize göre çok güzel isim koymuş olursunuz. Sağlıklı günler dileriz.

Philos İsminin Özellikleri

Philos isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Entellektüel ve genel kültürü çok geniş olan insanlardır. İnsanların ilk izlenimleri çok pozitiftir. Ancak biraz mesafeli bulabilirler. Hislerine çok güvenirler ve hisleriyle hareket ederler. Ancak bazen hislerine güvenerek sabırsızlık yapabilir ve başarısız olabilirler. Olayları akışına bırakmaları ve zaman konusunda biraz da toleranslı olmaları gerekebilir.

Para kazanmayı ve bir o kadar da harcamayı çok severler. Yaratıcı, üretken insanlardır. Çoğu zaman içgüdüleri, hisleri ile hareket ederler. Yalnız hareket etmeyi severler. Bazen kuşkucu insanlar olabilirler. Kuşkularına yenik düşmeleri sorunlar yaratabilir

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Çok atak insanlardır. Olayların gidiş yönüne göre karar verirler. Yaşayarak öğrenmeyi severler. Ancak bazı zamanlarda karar verme süreleri uzar ve başarısız olabilirler. Oldukça dürüst ve hoşgörülü insanlardır. İyilik yapmayı çok severler. Seyahat etmeye bayılırlar. Atak olmaları nedeniyle sakarlıkları da olabilir.

Hayatta limitlerini hep üst düzeyde tutan insanlardır. Hem sezgileri hem de azimleri oldukça fazladır. Kendi sınırları vardır. Kuralları, kanunları severler. Bunun yanında derin düşünceli insanlardır. Ancak kıskanç insanlar olabilirler. Çok şüpheci ve karamsar olabilirler.

Sihirbaz gibidirler.Zorlukların üstesinden gelmek için mutlaka bir yol bulurlar. Çok sıcak kanlı ve tutkulu insanlardır. Hisleri çok kuvvetlidir. Ancak yine de dikkatli olmaları gerekir. Hislerine güvenerek davrandıklarında çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Bu nedenle hemen hareket etmeden beklemeleri gerekebilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirler.

Philos İsminin Sayı Analizi

Philos isminin numerolojisini isimde yer alan her bir harfin alfabedeki rakamsal karşılığına göre hesaplıyoruz.

P: 20
H: 10
İ: 12
L: 15
O: 18
S: 22

Philos isminin numerolojik değeri: 97

Philos İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 6 olanlar:İNATÇI

Karakterinin en belirgin özelliği inatçılık.Lakabın “keçi”. Sana zorla birşey yaptırmak imkansız.Kendi hayatına dair kararların sadece sana ait olmasını istiyorsun.Bu nedenle seni uyaranların sözlerine pek kulak asmıyorsun.Bu da zaman zaman hata yapmana ve üzülmene sebep oluyor.İnatçılığının dışında ailene bağlı bir insansın.Senin için en değerli kişi annen.Onun davranışlarını örnek alıyorsun.Özgüvenin ve liderlik yeteneğin toplum içinde saygın bir yere sahip olmanı sağlıyor.İnsan ilişkilerinde yakaladığın başarıyı iş yaşamında da sürdürüyorsun.Çalışkanlığın ve azmin sana tüm kapıları açtırıyor.Karşı cinste aradığın özellikler ise sadakat ve dürüstlük.

Philos İsmi İle Akrostiş Şiirler

Payımıza düşen sessizliği dinlemeliydik belki de
Hasret çekiyorum özlüyorum bir an görmezsem
İmrenilecek bir aşk yaşasaydık
Lavanta kokulu düşlerime sen
O zaman ver elini elime kaderimiz bir olsun seninle…
S ensiz olmuyor hiç bir anım

Philos İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Philos isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Philos

Philos İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Philos isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Philos

Philos İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Philos isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Philos

Philos İsminin Diğer Dillerde Yazılışı

Philos isminin diğer dillerde yazılışına bakıyorsunuz.

Philos isminin Arapça Yazılışı: Çevrilemedi

Philos isminin Osmanlıca Yazılışı: Çevrilemedi

Philos isminin Japonca Yazılışı: Çevrilemedi

Philos isminin Korece Yazılışı: Çevrilemedi

Philos isminin Çince Yazılışı: Çevrilemedi

Philos İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Philos ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Philos İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Philos ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Özgüvenli, Sakin, Enerjik, Yetenekli, Sırdaş, Espirili olmalarıdır.

Philos İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Philos ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Kendini Beğenmiş, Panik, Kırılgan, Obur, İçine Kapanık, Baskıcı olmalarıdır.

Philos isminin Notasyonları Nelerdir?

Philos isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

P: Polatlı
H: Hatay
İ: İzmir
L: Lüleburgaz
O: Ordu
S: Sinop

Philos Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
H: Hasan
İ: İrfan
L: Lokum
O: Osman
S: Serhat

Philos isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Papa
H: Hotel
İ:
L: Lima
O: Oscar
S: Sierra

Philos isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
H: Halat
İ: İstif
L: Levent
O: Oruç
S: Seydi

Philos İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Philos ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Philos ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Philos ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Philos İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.

philos isminin numerolojisi, philos isminin enerjisi, philos isminin arapça yazlışı, philos isminin hikayesi, philos isminin burcu, philos isminin uğurlu sayısı, philos isminin ebced değeri, philos isminin rengi, philos isminin harf analizi