İsim Arama

Patia İsminin Anlamı

Anne ve baba adayları doğacak çocuklarına isim araştırması yaparken, Patia isminin anlamını merak ediyorlar. Konu hakkında aranan bir diğer konu başlığı da Patia isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Patia isminin anlamı nedir? Patia ne demek?

  • Patia isminin cinsiyeti: Kız
  • Patia isminin kökeni: Yunanca
  • Patia isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Patia ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Patia ismindeki harf sayısı: 5
  • Patia isminin rengi: Pembe
  • Patia isminin nitelikeri: Haylaz, İnatçı, Romantik, Yaramaz

Patia İsminin Anlamı Nedir? Patia Ne Demek?

Patia isminin anlamı nedir?

Patia İsminin Analizi

Patia isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Patia ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

Sizin gizil gücünüz paylaşımcılıktır. Sempatinizi ve anlayışınızı geliştirmeyi öğrenmelisiniz. Paylaşım sadece iki kişi arasında olmaz, gurup içinde işbirliği yapmayı öğrenin. Nazik ve saygılı olun, siz titiz ve arkadaş canlısı bir kişisiniz. Evrensel barışı sağlamak için çalışacaksınız. Paylaşımcılık her zaman için sadece iki kişi arasında değildir, bu ortaklığı tüm evrene yayın.

İfadenizi, hayatınızı paylaşanlar arasında uyum yaratarak ortaya koyacaksınız.Her zaman geri planda kalmayı tercih ediyorsunuz.Tinsel çalışmalarınızı kollektif olarak yapacaksınız.Duygusal doğanız sizi yeteneklerinizi gizleyecek kadar mütevazi yapıyor.Hayata ilgisizlikle bakmaya çalışın, aksi takdirde aşırı duygusal tepkileriniz size zarar verebilir

Patia İsminin Harf ve Sayı Analizi

Patia isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Patia İsmiyle Uyumlu İsimler

Patia İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Atia, Hestia, Catia, Patia, Patmos, Myrtia, Mutia, Galatia, Netia, Tertia

Patia İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Patroclus, Patros, Patvakan

Patia ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Patia İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Patia İsmi Kuranda Geçiyor mu?

Patia ismi kuranda Geçmiyor. Bir ismin Kuran’da geçmesi yada geçmemesi o ismin güzel yada kötü bir isim olduğu anlamına gelmez. Kuran'da geçmese de koyabileceğimiz çok sayıda güzel ve anlamlı isimler bulunmaktadır. Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

Patia İsmi Konulabilir Mi?

Patia isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Patia isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Patia İsmi Caiz Mi?

Patia ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Patia isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Patia İsminin Diyanetteki Anlamı

Patia isminin diyanetteki anlamı bulunamadı! Sitemizde yer alan bilgilere göre Patia isminin anlamı: En yüksek;

Patia İsmiyle İlgili Verilen Fetva

Benim Patia ismi hakkında sormak istediğim bir sorum olacak. Doğacak olan çocuğumuza Patia ismini koymayı düşünüyoruz. İsim anlamının güzel ve dinen cazip olmasını istiyoruz. Sizce Patia ismin koymanın bir sakıncası var mı? .

Patia ismini koymanızda her hangi bir sakınca ve engel yoktur. Bize göre çok güzel isim koymuş olursunuz. Sağlıklı günler dileriz.

Patia İsminin Özellikleri

Patia isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Entellektüel ve genel kültürü çok geniş olan insanlardır. İnsanların ilk izlenimleri çok pozitiftir. Ancak biraz mesafeli bulabilirler. Hislerine çok güvenirler ve hisleriyle hareket ederler. Ancak bazen hislerine güvenerek sabırsızlık yapabilir ve başarısız olabilirler. Olayları akışına bırakmaları ve zaman konusunda biraz da toleranslı olmaları gerekebilir.

Doğal bir liderdir. Kendi görüşlerine, düşüncelerine sahiptir. Diğer insanların etkisinde kalarak karar vermez. Sorumluluk ve görev almaktan kaçınmaz. Cesur insanlardır. Ancak bazı durumlarda cesaretlerini kontrol edip hemen karar vermemeli, esnek olabilmeli ve diğer insanların düşüncelerini de dikkate almalıdırlar.

Hayatı çok hızlı yaşarlar. Yolun en son şeridinde araba kullanmayı severler. Yeni işler, yeni projelerin içinde olmayı severler. Özel hayatlarında oldukça iddialı ancak bazen sinirli olabilirler. Duygularını kontrol altında tutmaları gerekebilir. Alınganlık yapabilen insanlardır.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Patia İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 5 olanlar:GEZGİN

Karakterinin en belirgin özelliği değişim arzusu.Yeniliklerden hoşlanıyorsun.Yeni ülkeler görüp, yeni insanlar tanımak ve hiç bilmediğin yaşamları keşfetmek istiyorsun.Öğrendiğin her yeni şey seni değiştiriyor.Modadan ve genel düzenden hoşlanmıyorsun.Herkesten farklı olmak gerektiğine inanıyorsun.Gelenekler ve sınırları çizilmiş bir yaşam tarzı sana göre değil.İdealindeki ev bir karavan olabilir.İş yaşamında da değişiklikten yanasın.Birçok iş dalında, farklı mevkilerde çalışmaktan hoşlanıyorsun.Ancak asıl yapmak istediğin iş araştırmacılık.Karşı cinsle olan ilişkilerinde de gezgin ruhun ön planda.Daldan dala konuyor, her çiçeği koklamak istiyorsun.

Patia İsmi İle Akrostiş Şiirler

Payımıza düşen sessizliği dinlemeliydik belki de
Aşkım Berkam seni çok seviyorum
Tek tanem inan çok sevdim ben seni
İnan mutlu ederim seni ben yarim
Aşkım Berkam seni çok seviyorum

Patia İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Patia isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Patia

Patia İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Patia isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Patia

Patia İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Patia isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Patia

Patia İsminin Diğer Dillerde Yazılışı

Patia isminin diğer dillerde yazılışına bakıyorsunuz.

Patia isminin Arapça Yazılışı: Çevrilemedi

Patia isminin Osmanlıca Yazılışı: Çevrilemedi

Patia isminin Japonca Yazılışı: Çevrilemedi

Patia isminin Korece Yazılışı: Çevrilemedi

Patia isminin Çince Yazılışı: Çevrilemedi

Patia İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Patia ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Patia İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Patia ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Özgüvenli, Girişken, Canayakın, Enerjik olmalarıdır.

Patia İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Patia ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Kendini Beğenmiş, Agresif, Sessiz, Kırılgan olmalarıdır.

Patia isminin Notasyonları Nelerdir?

Patia isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

P: Polatlı
A: Adana
T: Tokat
İ: İzmir
A: Adana

Patia Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
A: Ahmet
T: Temel
İ: İrfan
A: Ahmet

Patia isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Papa
A: Alfa
T: Tanfo
İ:
A: Alfa

Patia isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
A: Aydın
T: Turgut
İ: İstif
A: Aydın

Patia İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Patia ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Patia ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Patia ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Patia İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.

patia isminin numerolojisi, patia isminin enerjisi, patia isminin arapça yazlışı, patia isminin hikayesi, patia isminin burcu, patia isminin uğurlu sayısı, patia isminin ebced değeri, patia isminin rengi, patia isminin harf analizi