İsim Arama

Tigger İsminin Anlamı Nedir? Tigger Ne Demek?

Tigger ismini doğacak çocukları için düşünen anne ve baba adayları isim araştırması yaparken, Tigger isminin anlamını merak ediyorlar. Merak edilen diğer konu da Tigger isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Tigger isminin anlamı nedir? Tigger ne demek?

Tigger isminin anlamı nedir?
  • Tigger isminin cinsiyeti: Erkek
  • Tigger isminin kökeni: Yunanca
  • Tigger isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Tigger ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Tigger ismindeki harf sayısı: 6
  • Tigger isminin rengi: Mavi
  • Tigger isminin nitelikeri: Romantik, Yaramaz, Tembel, Çalışkan, Komik

Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

İsim Analizi Tigger

Tigger isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Tigger ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

T: Duygularını söylemekte zorlanır. Ketum bir karaktere sahiptir. Genellikle içine kapalı ve suskun bir yapıya sahiptirler.
İ: Kırılgan, Çok ama çok duygusaldır. Hemen incinir ve kırılır. Hassas bir bünyeye sahiptir.
G: Sürekli güce ihtiyaç duyar. Bunu elde etmek için herşeyi yapar ve çok inatçıdır.
G: Sürekli güce ihtiyaç duyar. Bunu elde etmek için herşeyi yapar ve çok inatçıdır.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz.
R: Sert yapıya sahiptir. Karar verirken çok güçlük çeker. Tereddüt hayatının bir parçasıdır.

Tigger isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Tigger İsmiyle Uyumlu İsimler

Tigger İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Ayülger, Şoger

Tigger İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Ager, Dülger, Sérger, Yediger, Tigger, Bilger, Özger, Cenger, Öger, Senger

Tigger ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Tigger İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Tigger İsmi Konulabilir Mi?

Tigger isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Tigger isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Tigger İsmi Caiz Mi?

Tigger ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Tigger isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Tigger İsminin Özellikleri

Tigger isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Hayatı çok hızlı yaşarlar. Yolun en son şeridinde araba kullanmayı severler. Yeni işler, yeni projelerin içinde olmayı severler. Özel hayatlarında oldukça iddialı ancak bazen sinirli olabilirler. Duygularını kontrol altında tutmaları gerekebilir. Alınganlık yapabilen insanlardır.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Oldukça aktif, entelektüel insanlardır. Öğrenmeyi çok severler. Öğrendiklerini kullanarak sorunları çözme yetenekleri oldukça fazladır. Geleceği görebilen insanlardır. Kendilerini bazen medyum gibi bile hissederler. Özellikle parasal konularda iyi yatırımlar yapabilirler. Kendi ayaklarında durabilen, sistemli, düzenli yaşamayı seven inanlardır.

Aşk insanlarıdır. Aşk için yaşarlar. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Hayatı yaşamayı çok severler. Arkadaşlarıyla dışarıda eğlenmeye bayılırlar. Olayları farklı yönleriyle görebilme ve değerlendirebilme yetenekleri vardır. Objektif düşünen insanlardır.

İç dünyalarında yaşadıkları yoğun duyguları dışarıya yansıtırlar. Olayları derinlemesine inceler ve düşünürler. İş ahlakları oldukça yüksektir. Bitip tükenmek bilmeyen bir enerji ile çalışırlar. Ancak iş ve özel hayatları arasındaki dengeyi ayarlamakta zorluk yaşayabilirler.

Tigger İsminin Sayı Analizi

Tigger isminin numerolojisini isimde yer alan her bir harfin alfabedeki rakamsal karşılığına göre hesaplıyoruz.

T: 24
İ: 12
G: 8
G: 8
E: 6
R: 21

Tigger isminin numerolojik değeri: 79

Tigger İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 6 olanlar:İNATÇI

Karakterinin en belirgin özelliği inatçılık.Lakabın “keçi”. Sana zorla birşey yaptırmak imkansız.Kendi hayatına dair kararların sadece sana ait olmasını istiyorsun.Bu nedenle seni uyaranların sözlerine pek kulak asmıyorsun.Bu da zaman zaman hata yapmana ve üzülmene sebep oluyor.İnatçılığının dışında ailene bağlı bir insansın.Senin için en değerli kişi annen.Onun davranışlarını örnek alıyorsun.Özgüvenin ve liderlik yeteneğin toplum içinde saygın bir yere sahip olmanı sağlıyor.İnsan ilişkilerinde yakaladığın başarıyı iş yaşamında da sürdürüyorsun.Çalışkanlığın ve azmin sana tüm kapıları açtırıyor.Karşı cinste aradığın özellikler ise sadakat ve dürüstlük.

Tigger İsmi İle Akrostiş Şiirler

Tuhaf bir şarkı gibi dilimdesin
İsmini dağa taşa yazarım yarim
Gönlümü vermişim ona
Gönlümü vermişim ona
En çok istediğim sensin sevdiğim
Resimlerde mutluluk saçmak isterim

Tigger İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Tigger isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Tigger

Tigger İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Tigger isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Tigger

Tigger İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Tigger isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Tigger

Tigger İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Tigger ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Tigger İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Tigger ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Canayakın, Enerjik, Hırslı, Duygusal, Maceracı olmalarıdır.

Tigger İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Tigger ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Sessiz, Kırılgan, Sır Saklayamayan, Gereksiz İnatçı, Gaddar olmalarıdır.

Tigger isminin Notasyonları Nelerdir?

Tigger isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

T: Tokat
İ: İzmir
G: Giresin
G: Giresin
E: Edirne
R: Rize

Tigger Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

T: Temel
İ: İrfan
G: Galip
G: Galip
E: Ekrem
R: Rasim

Tigger isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

T: Tanfo
İ:
G: Golf
G: Golf
E: Echo
R: Romeo

Tigger isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

T: Turgut
İ: İstif
G: Gabya
G: Gabya
E: Engin
R: Reis

Tigger İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Tigger ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Tigger ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Tigger ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Tigger İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.