İsim Arama

Papandrou İsminin Anlamı Nedir? Papandrou Ne Demek?

Papandrou ismini doğacak çocukları için düşünen anne ve baba adayları isim araştırması yaparken, Papandrou isminin anlamını merak ediyorlar. Merak edilen diğer konu da Papandrou isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Papandrou isminin anlamı nedir? Papandrou ne demek?

Papandrou isminin anlamı nedir?
  • Papandrou isminin cinsiyeti: Erkek
  • Papandrou isminin kökeni: Yunanca
  • Papandrou isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Papandrou ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Papandrou ismindeki harf sayısı: 9
  • Papandrou isminin rengi: Mavi
  • Papandrou isminin nitelikeri: Haylaz, İnatçı, Misafirperver, Agresif, Komik, Pozitif, Modern

Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

İsim Analizi Papandrou

Papandrou isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Papandrou ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

P: Her ortamda özgüvene sahiptir ve herkes bunun farkındadır. Kendinden çok emindir.
A: Atılgan-enerjik, olayları algılama duygusu gelişmiştir. Mantıklı düşünme en üst seviyededir. Bu kişiler genellikle spor yapmayı severler.
P: Her ortamda özgüvene sahiptir ve herkes bunun farkındadır. Kendinden çok emindir.
A: Atılgan-enerjik, olayları algılama duygusu gelişmiştir. Mantıklı düşünme en üst seviyededir. Bu kişiler genellikle spor yapmayı severler.
N: Sağduyu sahibi bir kişiliktir. Üstün güçlere ve yeteneklere sahiptir. 6. his duygusu gelişmiştir.
D: Üstün güçlere sahip, Çok hırslıdır ve zorluklara karşı göğüs germeği sever. Güc temsilcisidir.
R: Sert yapıya sahiptir. Karar verirken çok güçlük çeker. Tereddüt hayatının bir parçasıdır.
O: Kendi içine kapalıdır. Gizliliği sever ve sır saklar. Kişiliklerini sergilemek yerine keşfedilmeyi ve gizemli görünmeyi tercih eder.
U: Durağan bir yapısı vardır. İşlerini aceleye getirmez yavaş yavaş sağlam yapmayı tercih eder.

Papandrou isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Papandrou İsmiyle Uyumlu İsimler

Papandrou İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Papatya

Papandrou İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Papandrou

Papandrou ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Papandrou İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Papandrou İsmi Konulabilir Mi?

Papandrou isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Papandrou isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Papandrou İsmi Caiz Mi?

Papandrou ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Papandrou isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Papandrou İsminin Özellikleri

Papandrou isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Entellektüel ve genel kültürü çok geniş olan insanlardır. İnsanların ilk izlenimleri çok pozitiftir. Ancak biraz mesafeli bulabilirler. Hislerine çok güvenirler ve hisleriyle hareket ederler. Ancak bazen hislerine güvenerek sabırsızlık yapabilir ve başarısız olabilirler. Olayları akışına bırakmaları ve zaman konusunda biraz da toleranslı olmaları gerekebilir.

Doğal bir liderdir. Kendi görüşlerine, düşüncelerine sahiptir. Diğer insanların etkisinde kalarak karar vermez. Sorumluluk ve görev almaktan kaçınmaz. Cesur insanlardır. Ancak bazı durumlarda cesaretlerini kontrol edip hemen karar vermemeli, esnek olabilmeli ve diğer insanların düşüncelerini de dikkate almalıdırlar.

Yaratıcı ve kendine özgü kişilerdir. Olaylara farklı gözle bakmayı severler. Yaptıkları işlerde çok azimlidirler. Sistematik ve düzenli bir hayatı severler. Yazmayı çok severler. Günlük tutmayı çok severler.

Ayaklarını yere sağlam basmayı severler. Düşünmeden hareket etmeyi pek sevmezler. Mükemmeliyetçi insanlar. Sistemli, düzenli olmak onlar için çok önemlidir. Ancak bazı zamanlarda bu durum onları inatçı bir insan haline getirebilir. Baskı altındayken oldukça başarılıdırlar. Zorlukları yenmeyi bilirler.

İç dünyalarında yaşadıkları yoğun duyguları dışarıya yansıtırlar. Olayları derinlemesine inceler ve düşünürler. İş ahlakları oldukça yüksektir. Bitip tükenmek bilmeyen bir enerji ile çalışırlar. Ancak iş ve özel hayatları arasındaki dengeyi ayarlamakta zorluk yaşayabilirler.

Hayatta limitlerini hep üst düzeyde tutan insanlardır. Hem sezgileri hem de azimleri oldukça fazladır. Kendi sınırları vardır. Kuralları, kanunları severler. Bunun yanında derin düşünceli insanlardır. Ancak kıskanç insanlar olabilirler. Çok şüpheci ve karamsar olabilirler.

Düşüncesel ve fiziksel olarak aktif olmayı, olayların içinde kalmayı seven insanlardır. Olabildiğince çok konuyla ilgilenmek isterler. Sezgileri kuvvetlidir. Amaçları olan insanlardır. Karizmatik insanlardır. Çevrelerinde her zaman değişik farklı insanlar omlarını isterler. İletişim yetenekleri oldukça iyidir. Ancak çok fazla aktivite ile ilgilenmeleri zaman konusunda sıkıntı yaşamalarına neden olabilir.

Papandrou İsminin Sayı Analizi

Papandrou isminin numerolojisini isimde yer alan her bir harfin alfabedeki rakamsal karşılığına göre hesaplıyoruz.

P: 20
A: 1
P: 20
A: 1
N: 17
D: 5
R: 21
O: 18
U: 25

Papandrou isminin numerolojik değeri: 128

Papandrou İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 8 olanlar:ÖZGÜR

Karakterinin en belirgin özelliği özgürlükçülük.Bir kişiye ya da bir yere bağlanmaktan hoşlanmıyorsun.Monoton bir yaşam sana göre değil.Bulunduğun ortam seni mutlu ediyor olsa bile, oraya bağlanmak istemiyorsun.Hayatının her alanında böyle davranıyorsun.Kısıtlanmayacağın işlerde çalışmak istiyorsun.Özgürlüğüne gelen en ufak bir tehdit istifa etmene neden olabiliyor.Bu nedenle, kendi işini kurma ve patron olma taraftarısın.Baskıcı bir aileye sahipsen genç yaşta evden ayrılabilirsin.Kimsenin sana karışmadığı, rahat bir yaşam kurmak istiyorsun.Özgürlüğüne olan düşkünlüğün karşı cinsle olan ilişkilerini de etkiliyor.Kıskanç ve seni kısıtlayan biriyle beraber olmana imkan yok.Aradığın özellikler ise neşe ve zeka.

Papandrou İsmi İle Akrostiş Şiirler

Prensim oldun beyaz atınla
Artık seninim ve seninleyim
Prensim oldun beyaz atınla
Artık seninim ve seninleyim
Ne olur bırakma beni
Derdime dermanım sensin ey yar
Rengarenk hayallerimiz vardı
Of çeker ağlarım giderim buradan
Uzak durma benden canım sevdiğim

Papandrou İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Papandrou isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Papandrou

Papandrou İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Papandrou isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Papandrou

Papandrou İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Papandrou isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Papandrou

Papandrou İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Papandrou ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Papandrou İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Papandrou ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Özgüvenli, Girişken, Sağduyu Sahibi, Güçlü, Maceracı, Sırdaş, Misafirperver olmalarıdır.

Papandrou İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Papandrou ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Kendini Beğenmiş, Agresif, Hayal Dünyasında Yaşayan, Güçsüz, Gaddar, İçine Kapanık, Aceleci olmalarıdır.

Papandrou isminin Notasyonları Nelerdir?

Papandrou isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

P: Polatlı
A: Adana
P: Polatlı
A: Adana
N: Niğde
D: Denizli
R: Rize
O: Ordu
U: Uşak

Papandrou Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
A: Ahmet
P: Poyraz
A: Ahmet
N: Nizam
D: Davut
R: Rasim
O: Osman
U: Ufuk

Papandrou isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Papa
A: Alfa
P: Papa
A: Alfa
N: November
D: Delta
R: Romeo
O: Oscar
U: Uniform

Papandrou isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
A: Aydın
P: Poyraz
A: Aydın
N: Neptün
D: Deniz
R: Reis
O: Oruç
U: Umman

Papandrou İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Papandrou ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Papandrou ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Papandrou ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Papandrou İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.