İsim Arama

Krysia İsminin Anlamı

Anne ve baba adayları doğacak çocuklarına isim araştırması yaparken, Krysia isminin anlamını merak ediyorlar. Konu hakkında aranan bir diğer konu başlığı da Krysia isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Krysia isminin anlamı nedir? Krysia ne demek?

  • Krysia isminin cinsiyeti: Kız
  • Krysia isminin kökeni: Yunanca
  • Krysia isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Krysia ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Krysia ismindeki harf sayısı: 6
  • Krysia isminin rengi: Pembe
  • Krysia isminin nitelikeri: Hayalperest, Komik, Maceracı, Dürüst, Yaramaz, İnatçı

Krysia İsminin Anlamı Nedir? Krysia Ne Demek?

Krysia isminin anlamı nedir?

Krysia İsminin Analizi

Krysia isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Krysia ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

Sizin gizil gücünüz iletişimle ilintilidir. Mutluluğunuz ve diğer insanları da huzuru için iletişim kurmayı öğrenmelisiniz. Hayatla oyun oynamayın; başıboşluk eninde sonunda başarısızlığa yol açacaktır. Neşeli, mutlu, etkileyici, nazik ve sevecen birisiniz. Tanıştığınız herkesi etkileme dürtüsü duyarsınız. Bu dürtü insanlara yaşadıkları dünyanın ne kadar zevkli olduğunu gösterme yeteneğinin simgesidir.

Zaman içinde düşündüklerinizi eyleme dönüştürmelisiniz; fakat bunları gerçekleştirirken belli bir düzende uygulamalısınız.

İfadenizi, asıl kendinizi ifade ederek ortaya koyacaksınız. Fikirlerinizi ve hislerinizi ifade etmek için her yolu deneyebilirsiniz.Bu, konuşma ve yazmada kelimeleri kullanarak yapılabilir. Bilgilerinizi insanlara aktarın. 3’ler hayata kaygısız bir hava getirir. Doğanızda öğreniyor olduğunuz şeyler önemlidir ve insanlara aktarılmalıdır.

Yaşama ve dünyaya yardımcı olan önemli gerçekleri keşfedip bunları insanlarla paylaşmamanın size ne gibi zararı olabilir

Krysia İsminin Harf ve Sayı Analizi

Krysia isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Krysia İsmiyle Uyumlu İsimler

Krysia İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Athanasia, Krystin, Krysia, Aspasia, Anysia, Sia, Freesia, Oleisia, Gelasia, Anusia

Krysia İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Amasia

Krysia ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Krysia İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Krysia İsmi Kuranda Geçiyor mu?

Krysia ismi kuranda Geçmiyor. Bir ismin Kuran’da geçmesi yada geçmemesi o ismin güzel yada kötü bir isim olduğu anlamına gelmez. Kuran'da geçmese de koyabileceğimiz çok sayıda güzel ve anlamlı isimler bulunmaktadır. Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

Krysia İsmi Konulabilir Mi?

Krysia isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Krysia isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Krysia İsmi Caiz Mi?

Krysia ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Krysia isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Krysia İsminin Diyanetteki Anlamı

Krysia isminin diyanetteki anlamı bulunamadı! Sitemizde yer alan bilgilere göre Krysia isminin anlamı: Hristiyan

Krysia İsmiyle İlgili Verilen Fetva

Benim Krysia ismi hakkında sormak istediğim bir sorum olacak. Doğacak olan çocuğumuza Krysia ismini koymayı düşünüyoruz. İsim anlamının güzel ve dinen cazip olmasını istiyoruz. Sizce Krysia ismin koymanın bir sakıncası var mı? .

Krysia ismini koymanızda her hangi bir sakınca ve engel yoktur. Bize göre çok güzel isim koymuş olursunuz. Sağlıklı günler dileriz.

Krysia İsminin Özellikleri

Krysia isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Sanatsal yetenekleri ve önsezileri oldukça kuvvetlidir. Yapacakları işlere odaklanırlar ve motivasyonları çok yüksektir. Yok sayılamayacak, hafife alınamayacak insanlardır. Ancak kaygı ve tereddüt içinde olurlar ise sinirlenmeye, şiddet göstermeye meyilli olabilirler.

İç dünyalarında yaşadıkları yoğun duyguları dışarıya yansıtırlar. Olayları derinlemesine inceler ve düşünürler. İş ahlakları oldukça yüksektir. Bitip tükenmek bilmeyen bir enerji ile çalışırlar. Ancak iş ve özel hayatları arasındaki dengeyi ayarlamakta zorluk yaşayabilirler.

Özgürlüklerine çok düşkün insanlardır. Kuralları sevmezler. Kendi bildiklerini yapmayı tercih ederler. Tutkuları ve cesaretleri doğal ve rahat davranmalarını sağlar. Diğer insanlar ne düşür diye çok fazla dert etmezler. Sitil sahibi insanlardır. Karar verirken biraz sabırlı olmaları hata yapmalarını engelleyebilir.Ancak sezgilerinize güvenmekten asla vazgeçmezler.

Sihirbaz gibidirler.Zorlukların üstesinden gelmek için mutlaka bir yol bulurlar. Çok sıcak kanlı ve tutkulu insanlardır. Hisleri çok kuvvetlidir. Ancak yine de dikkatli olmaları gerekir. Hislerine güvenerek davrandıklarında çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Bu nedenle hemen hareket etmeden beklemeleri gerekebilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirler.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Doğal bir liderdir. Kendi görüşlerine, düşüncelerine sahiptir. Diğer insanların etkisinde kalarak karar vermez. Sorumluluk ve görev almaktan kaçınmaz. Cesur insanlardır. Ancak bazı durumlarda cesaretlerini kontrol edip hemen karar vermemeli, esnek olabilmeli ve diğer insanların düşüncelerini de dikkate almalıdırlar.

Krysia İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 6 olanlar:İNATÇI

Karakterinin en belirgin özelliği inatçılık.Lakabın “keçi”. Sana zorla birşey yaptırmak imkansız.Kendi hayatına dair kararların sadece sana ait olmasını istiyorsun.Bu nedenle seni uyaranların sözlerine pek kulak asmıyorsun.Bu da zaman zaman hata yapmana ve üzülmene sebep oluyor.İnatçılığının dışında ailene bağlı bir insansın.Senin için en değerli kişi annen.Onun davranışlarını örnek alıyorsun.Özgüvenin ve liderlik yeteneğin toplum içinde saygın bir yere sahip olmanı sağlıyor.İnsan ilişkilerinde yakaladığın başarıyı iş yaşamında da sürdürüyorsun.Çalışkanlığın ve azmin sana tüm kapıları açtırıyor.Karşı cinste aradığın özellikler ise sadakat ve dürüstlük.

Krysia İsmi İle Akrostiş Şiirler

Kollarında mutlu olmak istiyorum
Rengarenk bir dünya kurmak için
Yok hatrınız artık bende bakmam bile yüzünüze
Sarılıp bana mutlu et beni artık
İstediğin kadar yanında kalmak hakkımdır
Ayrılı yok bizim sevda ülkemizde

Krysia İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Krysia isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Krysia

Krysia İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Krysia isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Krysia

Krysia İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Krysia isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Krysia

Krysia İsminin Diğer Dillerde Yazılışı

Krysia isminin diğer dillerde yazılışına bakıyorsunuz.

Krysia isminin Arapça Yazılışı: Çevrilemedi

Krysia isminin Osmanlıca Yazılışı: Çevrilemedi

Krysia isminin Japonca Yazılışı: Çevrilemedi

Krysia isminin Korece Yazılışı: Çevrilemedi

Krysia isminin Çince Yazılışı: Çevrilemedi

Krysia İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Krysia ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Krysia İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Krysia ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Romantik, Maceracı, Gezgin, Espirili, Enerjik, Girişken olmalarıdır.

Krysia İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Krysia ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Kıskanç, Gaddar, Geçmişte Yaşayan, Baskıcı, Kırılgan, Agresif olmalarıdır.

Krysia isminin Notasyonları Nelerdir?

Krysia isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

K: Kars
R: Rize
Y: Yozgat
S: Sinop
İ: İzmir
A: Adana

Krysia Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

K: Kadri
R: Rasim
Y: Yahya
S: Serhat
İ: İrfan
A: Ahmet

Krysia isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

K: Kilo
R: Romeo
Y: Yankee
S: Sierra
İ:
A: Alfa

Krysia isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

K: Kalyon
R: Reis
Y: Yılmaz
S: Seydi
İ: İstif
A: Aydın

Krysia İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Krysia ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Krysia ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Krysia ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Krysia İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.

krysia isminin numerolojisi, krysia isminin enerjisi, krysia isminin arapça yazlışı, krysia isminin hikayesi, krysia isminin burcu, krysia isminin uğurlu sayısı, krysia isminin ebced değeri, krysia isminin rengi, krysia isminin harf analizi