İsim Arama

Coronis İsminin Anlamı

Anne ve baba adayları doğacak çocuklarına isim araştırması yaparken, Coronis isminin anlamını merak ediyorlar. Konu hakkında aranan bir diğer konu başlığı da Coronis isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Coronis isminin anlamı nedir? Coronis ne demek?

  • Coronis isminin cinsiyeti: Kız
  • Coronis isminin kökeni: Yunanca
  • Coronis isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Coronis ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Coronis ismindeki harf sayısı: 7
  • Coronis isminin rengi: Pembe
  • Coronis isminin nitelikeri: Huysuz, Pozitif, Komik, Misafirperver, Yaramaz, Dürüst

Coronis İsminin Anlamı Nedir? Coronis Ne Demek?

Coronis isminin anlamı nedir?

Coronis İsminin Analizi

Coronis isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Coronis ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

Sizin gizil gücünüz iletişimle ilintilidir. Mutluluğunuz ve diğer insanları da huzuru için iletişim kurmayı öğrenmelisiniz. Hayatla oyun oynamayın; başıboşluk eninde sonunda başarısızlığa yol açacaktır. Neşeli, mutlu, etkileyici, nazik ve sevecen birisiniz. Tanıştığınız herkesi etkileme dürtüsü duyarsınız. Bu dürtü insanlara yaşadıkları dünyanın ne kadar zevkli olduğunu gösterme yeteneğinin simgesidir.

Zaman içinde düşündüklerinizi eyleme dönüştürmelisiniz; fakat bunları gerçekleştirirken belli bir düzende uygulamalısınız.

İfadenizi, asıl kendinizi ifade ederek ortaya koyacaksınız. Fikirlerinizi ve hislerinizi ifade etmek için her yolu deneyebilirsiniz.Bu, konuşma ve yazmada kelimeleri kullanarak yapılabilir. Bilgilerinizi insanlara aktarın. 3’ler hayata kaygısız bir hava getirir. Doğanızda öğreniyor olduğunuz şeyler önemlidir ve insanlara aktarılmalıdır.

Yaşama ve dünyaya yardımcı olan önemli gerçekleri keşfedip bunları insanlarla paylaşmamanın size ne gibi zararı olabilir

Coronis İsminin Harf ve Sayı Analizi

Coronis isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Coronis İsmiyle Uyumlu İsimler

Coronis İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Corinna, Corinne, Jenis, Corinthia, Alannis, Coronis, Corrina

Coronis İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Dainis, Adonis, Corban, Yunis, Jiannis, Yanis, Anis, Munis, Enis, Yannis

Coronis ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Coronis İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Coronis İsmi Kuranda Geçiyor mu?

Coronis ismi kuranda Geçmiyor. Bir ismin Kuran’da geçmesi yada geçmemesi o ismin güzel yada kötü bir isim olduğu anlamına gelmez. Kuran'da geçmese de koyabileceğimiz çok sayıda güzel ve anlamlı isimler bulunmaktadır. Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

Coronis İsmi Konulabilir Mi?

Coronis isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Coronis isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Coronis İsmi Caiz Mi?

Coronis ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Coronis isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Coronis İsminin Diyanetteki Anlamı

Coronis isminin diyanetteki anlamı bulunamadı! Sitemizde yer alan bilgilere göre Coronis isminin anlamı: Asklepios annesi

Coronis İsmiyle İlgili Verilen Fetva

Benim Coronis ismi hakkında sormak istediğim bir sorum olacak. Doğacak olan çocuğumuza Coronis ismini koymayı düşünüyoruz. İsim anlamının güzel ve dinen cazip olmasını istiyoruz. Sizce Coronis ismin koymanın bir sakıncası var mı? .

Coronis ismini koymanızda her hangi bir sakınca ve engel yoktur. Bize göre çok güzel isim koymuş olursunuz. Sağlıklı günler dileriz.

Coronis İsminin Özellikleri

Coronis isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Açık sözlü ve iyimser insanlardır.Mantıktan önce duygularıyla hareket eden insanlardır. Hisleri oldukça kuvvetlidir ve hislerine güvenerek davranırlar. Kendilerini oldukça net ifade edebilirler. Hazır cevap insanlardır. Hayatı dolu dolu ve keyifli yaşamayı severler.

Hayatta limitlerini hep üst düzeyde tutan insanlardır. Hem sezgileri hem de azimleri oldukça fazladır. Kendi sınırları vardır. Kuralları, kanunları severler. Bunun yanında derin düşünceli insanlardır. Ancak kıskanç insanlar olabilirler. Çok şüpheci ve karamsar olabilirler.

İç dünyalarında yaşadıkları yoğun duyguları dışarıya yansıtırlar. Olayları derinlemesine inceler ve düşünürler. İş ahlakları oldukça yüksektir. Bitip tükenmek bilmeyen bir enerji ile çalışırlar. Ancak iş ve özel hayatları arasındaki dengeyi ayarlamakta zorluk yaşayabilirler.

Yaratıcı ve kendine özgü kişilerdir. Olaylara farklı gözle bakmayı severler. Yaptıkları işlerde çok azimlidirler. Sistematik ve düzenli bir hayatı severler. Yazmayı çok severler. Günlük tutmayı çok severler.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Sihirbaz gibidirler.Zorlukların üstesinden gelmek için mutlaka bir yol bulurlar. Çok sıcak kanlı ve tutkulu insanlardır. Hisleri çok kuvvetlidir. Ancak yine de dikkatli olmaları gerekir. Hislerine güvenerek davrandıklarında çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Bu nedenle hemen hareket etmeden beklemeleri gerekebilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirler.

Coronis İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 7 olanlar:MERHAMETLİ

Karakterinin en belirgin özelliği merhamet.Herkese ikinci bir şans vermekten yanasın.Yapılan hataları daima affediyor ve unutuyorsun.Kinci değilsin.Ancak bazen insanlar bu yönünü sömürebiliyor.Bu nedenle, kimi zaman üzülüyorsun.Fakat gerçek dostların senin iyi niyetini ve merhametini takdir ediyorlar.Dünyevi şeylere bağlılığın yok.Hayatın fani, kırgınlıkların saçma olduğunu savunuyorsun.Bu nedenle, dostlarına karşı çok titiz ve hoşgörülü davranıyorsun.Zor durumda olan insanlara yardım etmekten hoşlanıyorsun.Herkesi mutlu görmek istiyorsun.Karşı cinste aradığın özellikler ise iyi niyet ve samimiyet.

Coronis İsmi İle Akrostiş Şiirler

Cam kırıkları gibiydi yüreğim benim
Olmaz olsun böyle ızdırap
Rüyalarımın en derin duygusuna.
Olmaz olsun böyle ızdırap
Nazlı yâr ile atacak zar nerde ?
İçim de bir umut bekledim durdum dönersin diye
Serhat Ertaş

Coronis İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Coronis isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Coronis

Coronis İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Coronis isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Coronis

Coronis İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Coronis isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Coronis

Coronis İsminin Diğer Dillerde Yazılışı

Coronis isminin diğer dillerde yazılışına bakıyorsunuz.

Coronis isminin Arapça Yazılışı: Çevrilemedi

Coronis isminin Osmanlıca Yazılışı: Çevrilemedi

Coronis isminin Japonca Yazılışı: Çevrilemedi

Coronis isminin Korece Yazılışı: Çevrilemedi

Coronis isminin Çince Yazılışı: Çevrilemedi

Coronis İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Coronis ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Coronis İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Coronis ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Soğukkanlı, Sırdaş, Maceracı, Sağduyu Sahibi, Enerjik, Espirili olmalarıdır.

Coronis İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Coronis ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Tembel, İçine Kapanık, Gaddar, Hayal Dünyasında Yaşayan, Kırılgan, Baskıcı olmalarıdır.

Coronis isminin Notasyonları Nelerdir?

Coronis isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

C: Ceyhan
O: Ordu
R: Rize
O: Ordu
N: Niğde
İ: İzmir
S: Sinop

Coronis Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

C: Cemal
O: Osman
R: Rasim
O: Osman
N: Nizam
İ: İrfan
S: Serhat

Coronis isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

C: Charlie
O: Oscar
R: Romeo
O: Oscar
N: November
İ:
S: Sierra

Coronis isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

C: Cemal
O: Oruç
R: Reis
O: Oruç
N: Neptün
İ: İstif
S: Seydi

Coronis İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Coronis ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Coronis ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Coronis ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Coronis İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.

coronis isminin numerolojisi, coronis isminin enerjisi, coronis isminin arapça yazlışı, coronis isminin hikayesi, coronis isminin burcu, coronis isminin uğurlu sayısı, coronis isminin ebced değeri, coronis isminin rengi, coronis isminin harf analizi