İsim Arama

Argie İsminin Anlamı

Anne ve baba adayları doğacak çocuklarına isim araştırması yaparken, Argie isminin anlamını merak ediyorlar. Konu hakkında aranan bir diğer konu başlığı da Argie isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Argie isminin anlamı nedir? Argie ne demek?

  • Argie isminin cinsiyeti: Kız
  • Argie isminin kökeni: Yunanca
  • Argie isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Argie ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Argie ismindeki harf sayısı: 5
  • Argie isminin rengi: Pembe
  • Argie isminin nitelikeri: İnatçı, Komik, Tembel, Yaramaz, Çalışkan

Argie İsminin Anlamı Nedir? Argie Ne Demek?

Argie isminin anlamı nedir?

Argie İsminin Analizi

Argie isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Argie ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

Sizin gizil gücünüz paylaşımcılıktır. Sempatinizi ve anlayışınızı geliştirmeyi öğrenmelisiniz. Paylaşım sadece iki kişi arasında olmaz, gurup içinde işbirliği yapmayı öğrenin. Nazik ve saygılı olun, siz titiz ve arkadaş canlısı bir kişisiniz. Evrensel barışı sağlamak için çalışacaksınız. Paylaşımcılık her zaman için sadece iki kişi arasında değildir, bu ortaklığı tüm evrene yayın.

İfadenizi, hayatınızı paylaşanlar arasında uyum yaratarak ortaya koyacaksınız.Her zaman geri planda kalmayı tercih ediyorsunuz.Tinsel çalışmalarınızı kollektif olarak yapacaksınız.Duygusal doğanız sizi yeteneklerinizi gizleyecek kadar mütevazi yapıyor.Hayata ilgisizlikle bakmaya çalışın, aksi takdirde aşırı duygusal tepkileriniz size zarar verebilir

Argie İsminin Harf ve Sayı Analizi

Argie isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Argie İsmiyle Uyumlu İsimler

Argie İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Argyro, Argia, Argana, Argie, Vangie

Argie İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Argüden, Argun, Argu, Argyros, Argün, Argişti, Argo, Argın, Arguç, Argüder

Argie ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Argie İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Argie İsmi Kuranda Geçiyor mu?

Argie ismi kuranda Geçmiyor. Bir ismin Kuran’da geçmesi yada geçmemesi o ismin güzel yada kötü bir isim olduğu anlamına gelmez. Kuran'da geçmese de koyabileceğimiz çok sayıda güzel ve anlamlı isimler bulunmaktadır. Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

Argie İsmi Konulabilir Mi?

Argie isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Argie isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Argie İsmi Caiz Mi?

Argie ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Argie isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Argie İsminin Diyanetteki Anlamı

Argie isminin diyanetteki anlamı bulunamadı! Sitemizde yer alan bilgilere göre Argie isminin anlamı: All Seeing

Argie İsmiyle İlgili Verilen Fetva

Benim Argie ismi hakkında sormak istediğim bir sorum olacak. Doğacak olan çocuğumuza Argie ismini koymayı düşünüyoruz. İsim anlamının güzel ve dinen cazip olmasını istiyoruz. Sizce Argie ismin koymanın bir sakıncası var mı? .

Argie ismini koymanızda her hangi bir sakınca ve engel yoktur. Bize göre çok güzel isim koymuş olursunuz. Sağlıklı günler dileriz.

Argie İsminin Özellikleri

Argie isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Doğal bir liderdir. Kendi görüşlerine, düşüncelerine sahiptir. Diğer insanların etkisinde kalarak karar vermez. Sorumluluk ve görev almaktan kaçınmaz. Cesur insanlardır. Ancak bazı durumlarda cesaretlerini kontrol edip hemen karar vermemeli, esnek olabilmeli ve diğer insanların düşüncelerini de dikkate almalıdırlar.

İç dünyalarında yaşadıkları yoğun duyguları dışarıya yansıtırlar. Olayları derinlemesine inceler ve düşünürler. İş ahlakları oldukça yüksektir. Bitip tükenmek bilmeyen bir enerji ile çalışırlar. Ancak iş ve özel hayatları arasındaki dengeyi ayarlamakta zorluk yaşayabilirler.

Oldukça aktif, entelektüel insanlardır. Öğrenmeyi çok severler. Öğrendiklerini kullanarak sorunları çözme yetenekleri oldukça fazladır. Geleceği görebilen insanlardır. Kendilerini bazen medyum gibi bile hissederler. Özellikle parasal konularda iyi yatırımlar yapabilirler. Kendi ayaklarında durabilen, sistemli, düzenli yaşamayı seven inanlardır.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Aşk insanlarıdır. Aşk için yaşarlar. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Hayatı yaşamayı çok severler. Arkadaşlarıyla dışarıda eğlenmeye bayılırlar. Olayları farklı yönleriyle görebilme ve değerlendirebilme yetenekleri vardır. Objektif düşünen insanlardır.

Argie İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 5 olanlar:GEZGİN

Karakterinin en belirgin özelliği değişim arzusu.Yeniliklerden hoşlanıyorsun.Yeni ülkeler görüp, yeni insanlar tanımak ve hiç bilmediğin yaşamları keşfetmek istiyorsun.Öğrendiğin her yeni şey seni değiştiriyor.Modadan ve genel düzenden hoşlanmıyorsun.Herkesten farklı olmak gerektiğine inanıyorsun.Gelenekler ve sınırları çizilmiş bir yaşam tarzı sana göre değil.İdealindeki ev bir karavan olabilir.İş yaşamında da değişiklikten yanasın.Birçok iş dalında, farklı mevkilerde çalışmaktan hoşlanıyorsun.Ancak asıl yapmak istediğin iş araştırmacılık.Karşı cinsle olan ilişkilerinde de gezgin ruhun ön planda.Daldan dala konuyor, her çiçeği koklamak istiyorsun.

Argie İsmi İle Akrostiş Şiirler

Aşkımı herkes duyacak.
Rüyalarımın en derin duygusuna.
Görmesin, bilmesin kimseler seni
İçim de bir umut bekledim durdum dönersin diye
Ellerim titriyor

Argie İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Argie isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Argie

Argie İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Argie isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Argie

Argie İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Argie isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Argie

Argie İsminin Diğer Dillerde Yazılışı

Argie isminin diğer dillerde yazılışına bakıyorsunuz.

Argie isminin Arapça Yazılışı: Çevrilemedi

Argie isminin Osmanlıca Yazılışı: Çevrilemedi

Argie isminin Japonca Yazılışı: Çevrilemedi

Argie isminin Korece Yazılışı: Çevrilemedi

Argie isminin Çince Yazılışı: Çevrilemedi

Argie İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Argie ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Argie İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Argie ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Girişken, Maceracı, Hırslı, Enerjik, Duygusal olmalarıdır.

Argie İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Argie ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Agresif, Gaddar, Sır Saklayamayan, Kırılgan, Gereksiz İnatçı olmalarıdır.

Argie isminin Notasyonları Nelerdir?

Argie isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

A: Adana
R: Rize
G: Giresin
İ: İzmir
E: Edirne

Argie Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

A: Ahmet
R: Rasim
G: Galip
İ: İrfan
E: Ekrem

Argie isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

A: Alfa
R: Romeo
G: Golf
İ:
E: Echo

Argie isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

A: Aydın
R: Reis
G: Gabya
İ: İstif
E: Engin

Argie İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Argie ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Argie ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Argie ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Argie İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.

argie isminin numerolojisi, argie isminin enerjisi, argie isminin arapça yazlışı, argie isminin hikayesi, argie isminin burcu, argie isminin uğurlu sayısı, argie isminin ebced değeri, argie isminin rengi, argie isminin harf analizi