İsim Arama

Zowie İsminin Anlamı Nedir? Zowie Ne Demek?

Zowie ismini doğacak çocukları için düşünen anne ve baba adayları isim araştırması yaparken, Zowie isminin anlamını merak ediyorlar. Merak edilen diğer konu da Zowie isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Zowie isminin anlamı nedir? Zowie ne demek?

Zowie isminin anlamı nedir?
  • Zowie isminin cinsiyeti: Erkek
  • Zowie isminin kökeni: Yunanca
  • Zowie isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Zowie ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Zowie ismindeki harf sayısı: 5
  • Zowie isminin rengi: Mavi
  • Zowie isminin nitelikeri: Uyumsuz, Pozitif, Problemi, Yaramaz, Çalışkan

Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

İsim Analizi Zowie

Zowie isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Zowie ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

Z: Bilimsel açıdan, okumayı seven.
O: Kendi içine kapalıdır. Gizliliği sever ve sır saklar. Kişiliklerini sergilemek yerine keşfedilmeyi ve gizemli görünmeyi tercih eder.
:
İ: Kırılgan, Çok ama çok duygusaldır. Hemen incinir ve kırılır. Hassas bir bünyeye sahiptir.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz.

Zowie isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Zowie İsmiyle Uyumlu İsimler

Zowie İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Zowie İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Zowie

Zowie ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Zowie İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Zowie İsmi Konulabilir Mi?

Zowie isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Zowie isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Zowie İsmi Caiz Mi?

Zowie ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Zowie isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Zowie İsminin Özellikleri

Zowie isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Yolun en son şeridinde araba kullanmayı severler. Sokakta bile gölge olan taraf yerine güneşli tarafı tercih edecek kişilerdir. Yüksek standartlara sahip, lüksü seven insanlardır. Sevecen, sempatik, sağduyuludurlar. Zeki insanlardır. Çabuk düşünür ve düşüncelerini hayata geçirmeyi severler.

Hayatta limitlerini hep üst düzeyde tutan insanlardır. Hem sezgileri hem de azimleri oldukça fazladır. Kendi sınırları vardır. Kuralları, kanunları severler. Bunun yanında derin düşünceli insanlardır. Ancak kıskanç insanlar olabilirler. Çok şüpheci ve karamsar olabilirler.

Olabildiğince çok konuyla ilgilenmek isterler. Doğal karizmaya ve iyimserliğe sahip insanlardır. Sokakta bile gölge olan taraf yerine güneşli tarafı tercih edecek kişilerdir. Yüksek standartlara sahip, lüksü seven insanlardır. Sevecen, sempatik, sağduyuludurlar. Zeki insanlardır. Çabuk düşünür ve düşüncelerini hayata geçirmeyi severler.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Aşk insanlarıdır. Aşk için yaşarlar. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Hayatı yaşamayı çok severler. Arkadaşlarıyla dışarıda eğlenmeye bayılırlar. Olayları farklı yönleriyle görebilme ve değerlendirebilme yetenekleri vardır. Objektif düşünen insanlardır.

Zowie İsminin Sayı Analizi

Zowie isminin numerolojisini isimde yer alan her bir harfin alfabedeki rakamsal karşılığına göre hesaplıyoruz.

Z: 29
O: 18
: 0
İ: 12
E: 6

Zowie isminin numerolojik değeri: 65

Zowie İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 5 olanlar:GEZGİN

Karakterinin en belirgin özelliği değişim arzusu.Yeniliklerden hoşlanıyorsun.Yeni ülkeler görüp, yeni insanlar tanımak ve hiç bilmediğin yaşamları keşfetmek istiyorsun.Öğrendiğin her yeni şey seni değiştiriyor.Modadan ve genel düzenden hoşlanmıyorsun.Herkesten farklı olmak gerektiğine inanıyorsun.Gelenekler ve sınırları çizilmiş bir yaşam tarzı sana göre değil.İdealindeki ev bir karavan olabilir.İş yaşamında da değişiklikten yanasın.Birçok iş dalında, farklı mevkilerde çalışmaktan hoşlanıyorsun.Ancak asıl yapmak istediğin iş araştırmacılık.Karşı cinsle olan ilişkilerinde de gezgin ruhun ön planda.Daldan dala konuyor, her çiçeği koklamak istiyorsun.

Zowie İsmi İle Akrostiş Şiirler

Zorlukları birlikte yeneriz yarim
Olmaz olsun böyle ızdırap
www.akrostissiirler.com
İnan öyle çok sevdim ki seni anlayamazsın
En büyük sevdam sensin ey yarim

Zowie İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Zowie isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Zowie

Zowie İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Zowie isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Zowie

Zowie İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Zowie isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Zowie

Zowie İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Zowie ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Zowie İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Zowie ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Bilimsel, Sırdaş, Yardımsever, Enerjik, Duygusal olmalarıdır.

Zowie İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Zowie ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Hurafeci, İçine Kapanık, Hayalci, Kırılgan, Gereksiz İnatçı olmalarıdır.

Zowie isminin Notasyonları Nelerdir?

Zowie isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

Z: Zonguldak
O: Ordu
W:
İ: İzmir
E: Edirne

Zowie Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

Z: Zühtü
O: Osman
W: İki Ve
İ: İrfan
E: Ekrem

Zowie isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

Z: Zulu
O: Oscar
W: Whiskey
İ:
E: Echo

Zowie isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

Z: Zuhal
O: Oruç
W: İki Ve
İ: İstif
E: Engin

Zowie İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Zowie ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Zowie ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Zowie ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Zowie İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.