İsim Arama

Wassily İsminin Anlamı Nedir? Wassily Ne Demek?

Wassily ismini doğacak çocukları için düşünen anne ve baba adayları isim araştırması yaparken, Wassily isminin anlamını merak ediyorlar. Merak edilen diğer konu da Wassily isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Wassily isminin anlamı nedir? Wassily ne demek?

Wassily isminin anlamı nedir?
  • Wassily isminin cinsiyeti: Erkek
  • Wassily isminin kökeni: Yunanca
  • Wassily isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Wassily ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Wassily ismindeki harf sayısı: 7
  • Wassily isminin rengi: Mavi
  • Wassily isminin nitelikeri: Problemi, İnatçı, Dürüst, Yaramaz, Gösterişli, Maceracı

Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

İsim Analizi Wassily

Wassily isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Wassily ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

:
A: Atılgan-enerjik, olayları algılama duygusu gelişmiştir. Mantıklı düşünme en üst seviyededir. Bu kişiler genellikle spor yapmayı severler.
S: Hayalperest, Hayal kurmak onun için bir eğlencedir. Ve bunu yaparken aşırıya kaçmaktan hiç korkmaz. Hayalperesttir.
S: Hayalperest, Hayal kurmak onun için bir eğlencedir. Ve bunu yaparken aşırıya kaçmaktan hiç korkmaz. Hayalperesttir.
İ: Kırılgan, Çok ama çok duygusaldır. Hemen incinir ve kırılır. Hassas bir bünyeye sahiptir.
L: En yetenekli kişiliktir. Sanatsal yönleri bulunmaktadır ve birçok alanda yetenek sahibidir.
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar, Geçmişindeki olayları hiç unutmaz. Kinci bir kişiliğe sahiptir. Güçlü bir karakteri vardır.

Wassily isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Wassily İsmiyle Uyumlu İsimler

Wassily İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Marily, Wasima

Wassily İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Wasim, Waseem, Wassily

Wassily ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Wassily İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Wassily İsmi Konulabilir Mi?

Wassily isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Wassily isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Wassily İsmi Caiz Mi?

Wassily ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Wassily isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Wassily İsminin Özellikleri

Wassily isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Olabildiğince çok konuyla ilgilenmek isterler. Doğal karizmaya ve iyimserliğe sahip insanlardır. Sokakta bile gölge olan taraf yerine güneşli tarafı tercih edecek kişilerdir. Yüksek standartlara sahip, lüksü seven insanlardır. Sevecen, sempatik, sağduyuludurlar. Zeki insanlardır. Çabuk düşünür ve düşüncelerini hayata geçirmeyi severler.

Doğal bir liderdir. Kendi görüşlerine, düşüncelerine sahiptir. Diğer insanların etkisinde kalarak karar vermez. Sorumluluk ve görev almaktan kaçınmaz. Cesur insanlardır. Ancak bazı durumlarda cesaretlerini kontrol edip hemen karar vermemeli, esnek olabilmeli ve diğer insanların düşüncelerini de dikkate almalıdırlar.

Sihirbaz gibidirler.Zorlukların üstesinden gelmek için mutlaka bir yol bulurlar. Çok sıcak kanlı ve tutkulu insanlardır. Hisleri çok kuvvetlidir. Ancak yine de dikkatli olmaları gerekir. Hislerine güvenerek davrandıklarında çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Bu nedenle hemen hareket etmeden beklemeleri gerekebilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirler.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

Çok atak insanlardır. Olayların gidiş yönüne göre karar verirler. Yaşayarak öğrenmeyi severler. Ancak bazı zamanlarda karar verme süreleri uzar ve başarısız olabilirler. Oldukça dürüst ve hoşgörülü insanlardır. İyilik yapmayı çok severler. Seyahat etmeye bayılırlar. Atak olmaları nedeniyle sakarlıkları da olabilir.

Özgürlüklerine çok düşkün insanlardır. Kuralları sevmezler. Kendi bildiklerini yapmayı tercih ederler. Tutkuları ve cesaretleri doğal ve rahat davranmalarını sağlar. Diğer insanlar ne düşür diye çok fazla dert etmezler. Sitil sahibi insanlardır. Karar verirken biraz sabırlı olmaları hata yapmalarını engelleyebilir.Ancak sezgilerinize güvenmekten asla vazgeçmezler.

Wassily İsminin Sayı Analizi

Wassily isminin numerolojisini isimde yer alan her bir harfin alfabedeki rakamsal karşılığına göre hesaplıyoruz.

: 0
A: 1
S: 22
S: 22
İ: 12
L: 15
Y: 28

Wassily isminin numerolojik değeri: 100

Wassily İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 7 olanlar:MERHAMETLİ

Karakterinin en belirgin özelliği merhamet.Herkese ikinci bir şans vermekten yanasın.Yapılan hataları daima affediyor ve unutuyorsun.Kinci değilsin.Ancak bazen insanlar bu yönünü sömürebiliyor.Bu nedenle, kimi zaman üzülüyorsun.Fakat gerçek dostların senin iyi niyetini ve merhametini takdir ediyorlar.Dünyevi şeylere bağlılığın yok.Hayatın fani, kırgınlıkların saçma olduğunu savunuyorsun.Bu nedenle, dostlarına karşı çok titiz ve hoşgörülü davranıyorsun.Zor durumda olan insanlara yardım etmekten hoşlanıyorsun.Herkesi mutlu görmek istiyorsun.Karşı cinste aradığın özellikler ise iyi niyet ve samimiyet.

Wassily İsmi İle Akrostiş Şiirler

www.akrostissiirler.com
Aşkın akıyor içimin nehirlerinde
Samimi duygularımı anlatsam bakarak gözlerine
Samimi duygularımı anlatsam bakarak gözlerine
İsmimsin hayatta ikinci kez var olduğum, ben yaşıyorum cennetimi
Leyla mecnun kıskandı bizi
Yoktu mutlu olmam için bir neden canım

Wassily İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Wassily isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Wassily

Wassily İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Wassily isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Wassily

Wassily İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Wassily isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Wassily

Wassily İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Wassily ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Wassily İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Wassily ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Yardımsever, Girişken, Espirili, Enerjik, Yetenekli, Gezgin olmalarıdır.

Wassily İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Wassily ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Hayalci, Agresif, Baskıcı, Kırılgan, Obur, Geçmişte Yaşayan olmalarıdır.

Wassily isminin Notasyonları Nelerdir?

Wassily isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

W:
A: Adana
S: Sinop
S: Sinop
İ: İzmir
L: Lüleburgaz
Y: Yozgat

Wassily Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

W: İki Ve
A: Ahmet
S: Serhat
S: Serhat
İ: İrfan
L: Lokum
Y: Yahya

Wassily isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

W: Whiskey
A: Alfa
S: Sierra
S: Sierra
İ:
L: Lima
Y: Yankee

Wassily isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

W: İki Ve
A: Aydın
S: Seydi
S: Seydi
İ: İstif
L: Levent
Y: Yılmaz

Wassily İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Wassily ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Wassily ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Wassily ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Wassily İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.