İsim Arama

Kiril İsminin Anlamı

Anne ve baba adayları doğacak çocuklarına isim araştırması yaparken, Kiril isminin anlamını merak ediyorlar. Konu hakkında aranan bir diğer konu başlığı da Kiril isminin Kur'an-ı Kerim'de yeri var mı sorusunun cevabı. Peki Kiril isminin anlamı nedir? Kiril ne demek?

  • Kiril isminin cinsiyeti: Erkek
  • Kiril isminin kökeni: Yunanca
  • Kiril isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Kiril ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Kiril ismindeki harf sayısı: 5
  • Kiril isminin rengi: Mavi
  • Kiril isminin nitelikeri: Hayalperest, Yaramaz, Komik, Gösterişli

Kiril İsminin Anlamı Nedir? Kiril Ne Demek?

Kiril isminin anlamı nedir?

Kiril İsminin Analizi

Kiril isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Kiril ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

Sizin gizil gücünüz paylaşımcılıktır. Sempatinizi ve anlayışınızı geliştirmeyi öğrenmelisiniz. Paylaşım sadece iki kişi arasında olmaz, gurup içinde işbirliği yapmayı öğrenin. Nazik ve saygılı olun, siz titiz ve arkadaş canlısı bir kişisiniz. Evrensel barışı sağlamak için çalışacaksınız. Paylaşımcılık her zaman için sadece iki kişi arasında değildir, bu ortaklığı tüm evrene yayın.

İfadenizi, hayatınızı paylaşanlar arasında uyum yaratarak ortaya koyacaksınız.Her zaman geri planda kalmayı tercih ediyorsunuz.Tinsel çalışmalarınızı kollektif olarak yapacaksınız.Duygusal doğanız sizi yeteneklerinizi gizleyecek kadar mütevazi yapıyor.Hayata ilgisizlikle bakmaya çalışın, aksi takdirde aşırı duygusal tepkileriniz size zarar verebilir

Kiril İsminin Harf ve Sayı Analizi

Kiril isimini taşıyanlar eşi yada sevgilisi ile isimlerinin uyumunu öğrenebilirler. Kader Sayınızı bulduktan sonra aşağıdaki isim uyumu analizi sayfasından isim uyumunu öğrenebilirler.

İsim Uyumu Analizi Nasıl Yapılır? İsim Kader Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Kiril İsmiyle Uyumlu İsimler

Kiril İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri

Kirjath-Sepher, Kiraz, Beril, Kirya, Kirjath-Baal

Kiril İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Kirmanşah, Kirami, Gibril, Kirmen, Keril, Kiril, Jibril, Diril, Kiram, Kiramettin

Kiril ve istediğiniz herhangi bir isimle uyumlu isimleri bulabilirsiniz.

Kiril İsmiyle Uyumlu Tüm İsimler

Kiril İsmi Kuranda Geçiyor mu?

Kiril ismi kuranda Geçmiyor. Bir ismin Kuran’da geçmesi yada geçmemesi o ismin güzel yada kötü bir isim olduğu anlamına gelmez. Kuran'da geçmese de koyabileceğimiz çok sayıda güzel ve anlamlı isimler bulunmaktadır. Kuranda Geçen İsimler ve Anlamları

Kiril İsmi Konulabilir Mi?

Kiril isminin çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Kiril isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Kiril İsmi Caiz Mi?

Kiril ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Kiril isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…” Peygamber İsimleri ve Anlamları

Kiril İsminin Diyanetteki Anlamı

Kiril isminin diyanetteki anlamı bulunamadı! Sitemizde yer alan bilgilere göre Kiril isminin anlamı: Lord

Kiril İsmiyle İlgili Verilen Fetva

Benim Kiril ismi hakkında sormak istediğim bir sorum olacak. Doğacak olan çocuğumuza Kiril ismini koymayı düşünüyoruz. İsim anlamının güzel ve dinen cazip olmasını istiyoruz. Sizce Kiril ismin koymanın bir sakıncası var mı? .

Kiril ismini koymanızda her hangi bir sakınca ve engel yoktur. Bize göre çok güzel isim koymuş olursunuz. Sağlıklı günler dileriz.

Kiril İsminin Özellikleri

Kiril isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Sanatsal yetenekleri ve önsezileri oldukça kuvvetlidir. Yapacakları işlere odaklanırlar ve motivasyonları çok yüksektir. Yok sayılamayacak, hafife alınamayacak insanlardır. Ancak kaygı ve tereddüt içinde olurlar ise sinirlenmeye, şiddet göstermeye meyilli olabilirler.

Oldukça düşünceli ve merhametli insanlardır. Sanatsal yetenekleri fazladır ve yaratıcı insanlardır. Çok iyi gözlemcidirler. İyi bir modacı, yazar olabilirler. Ancak çok fazla işle uğraşmaktan bazen sıkıntı yaşayabilirler. Maymun iştahlı olabilirler ve işlerini bitirmeden başka işlere başlamaları başarısızlıklarına neden olabilir. Dengeli ve dikkatli hareket etmelidirler.

İç dünyalarında yaşadıkları yoğun duyguları dışarıya yansıtırlar. Olayları derinlemesine inceler ve düşünürler. İş ahlakları oldukça yüksektir. Bitip tükenmek bilmeyen bir enerji ile çalışırlar. Ancak iş ve özel hayatları arasındaki dengeyi ayarlamakta zorluk yaşayabilirler.

Çok atak insanlardır. Olayların gidiş yönüne göre karar verirler. Yaşayarak öğrenmeyi severler. Ancak bazı zamanlarda karar verme süreleri uzar ve başarısız olabilirler. Oldukça dürüst ve hoşgörülü insanlardır. İyilik yapmayı çok severler. Seyahat etmeye bayılırlar. Atak olmaları nedeniyle sakarlıkları da olabilir.

Kiril İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 5 olanlar:GEZGİN

Karakterinin en belirgin özelliği değişim arzusu.Yeniliklerden hoşlanıyorsun.Yeni ülkeler görüp, yeni insanlar tanımak ve hiç bilmediğin yaşamları keşfetmek istiyorsun.Öğrendiğin her yeni şey seni değiştiriyor.Modadan ve genel düzenden hoşlanmıyorsun.Herkesten farklı olmak gerektiğine inanıyorsun.Gelenekler ve sınırları çizilmiş bir yaşam tarzı sana göre değil.İdealindeki ev bir karavan olabilir.İş yaşamında da değişiklikten yanasın.Birçok iş dalında, farklı mevkilerde çalışmaktan hoşlanıyorsun.Ancak asıl yapmak istediğin iş araştırmacılık.Karşı cinsle olan ilişkilerinde de gezgin ruhun ön planda.Daldan dala konuyor, her çiçeği koklamak istiyorsun.

Kiril İsmi İle Akrostiş Şiirler

Kalbim çarpıyor
İsmimsin hayatta ikinci kez var olduğum, ben yaşıyorum cennetimi
Resimlerinde aşkı buldum ben inan
İsmimsin hayatta ikinci kez var olduğum, ben yaşıyorum cennetimi
Lafı sözü bırak bir kenara gel bana

Kiril İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Kiril isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Kiril

Kiril İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Kiril isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Kiril

Kiril İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Kiril isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Kiril

Kiril İsminin Diğer Dillerde Yazılışı

Kiril isminin diğer dillerde yazılışına bakıyorsunuz.

Kiril isminin Arapça Yazılışı: Çevrilemedi

Kiril isminin Osmanlıca Yazılışı: Çevrilemedi

Kiril isminin Japonca Yazılışı: Çevrilemedi

Kiril isminin Korece Yazılışı: Çevrilemedi

Kiril isminin Çince Yazılışı: Çevrilemedi

Kiril İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Kiril ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Kiril İsminin Avantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı avantajları olsa da Kiril ismine ait kişilerin genel olarak avantajları: Romantik, Enerjik, Maceracı, Yetenekli olmalarıdır.

Kiril İsminin Dezavantajları Nelerdir?

Her bireyin kendine göre farklı dezavantajları olsa da Kiril ismine ait kişilerin generel olarak dezavantajları Kıskanç, Kırılgan, Gaddar, Obur olmalarıdır.

Kiril isminin Notasyonları Nelerdir?

Kiril isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

K: Kars
İ: İzmir
R: Rize
İ: İzmir
L: Lüleburgaz

Kiril Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

K: Kadri
İ: İrfan
R: Rasim
İ: İrfan
L: Lokum

Kiril isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

K: Kilo
İ:
R: Romeo
İ:
L: Lima

Kiril isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

K: Kalyon
İ: İstif
R: Reis
İ: İstif
L: Levent

Kiril İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Kiril ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Kiril ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Kiril ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
captcha
Kiril İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.

kiril isminin numerolojisi, kiril isminin enerjisi, kiril isminin arapça yazlışı, kiril isminin hikayesi, kiril isminin burcu, kiril isminin uğurlu sayısı, kiril isminin ebced değeri, kiril isminin rengi, kiril isminin harf analizi