İsimlerin Baş Harflerine Göre Listele

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

İsim Arama

Gülüş İsminin Anlamı Nedir?

  • Gülüş isminin cinsiyeti: Kız
  • Gülüş isminin kökeni: Türkçe
  • Gülüş isimli kişi sayısı: Bilinmiyor
  • Gülüş ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor
  • Gülüş ismindeki harf sayısı: 5
  • Gülüş isminin rengi: Pembe
  • Gülüş isminin nitelikeri: Tembel, Çekici, Gösterişli, Çağdaş

Gülüş İsminin Anlamı

Gülüş isminin anlamı nedir?

Gülüş isminin anlamı nedir, Gülüş ne demektir, Gülüş ne anlama gelir, Gülüş manası nedir?

Gülüş İsminin Analizi

Gülüş isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Gülüş ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

Gülüş İsminin Analizi İçin Tıklayınız

Gülüş İsminin Özellikleri

Gülüş isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Oldukça aktif, entelektüel insanlardır. Öğrenmeyi çok severler. Öğrendiklerini kullanarak sorunları çözme yetenekleri oldukça fazladır. Geleceği görebilen insanlardır. Kendilerini bazen medyum gibi bile hissederler. Özellikle parasal konularda iyi yatırımlar yapabilirler. Kendi ayaklarında durabilen, sistemli, düzenli yaşamayı seven inanlardır.

Düşüncesel ve fiziksel olarak aktif olmayı, olayların içinde kalmayı seven insanlardır. Olabildiğince çok konuyla ilgilenmek isterler. Sezgileri kuvvetlidir. Amaçları olan insanlardır. Karizmatik insanlardır. Çevrelerinde her zaman değişik farklı insanlar omlarını isterler. İletişim yetenekleri oldukça iyidir. Ancak çok fazla aktivite ile ilgilenmeleri zaman konusunda sıkıntı yaşamalarına neden olabilir.

Çok atak insanlardır. Olayların gidiş yönüne göre karar verirler. Yaşayarak öğrenmeyi severler. Ancak bazı zamanlarda karar verme süreleri uzar ve başarısız olabilirler. Oldukça dürüst ve hoşgörülü insanlardır. İyilik yapmayı çok severler. Seyahat etmeye bayılırlar. Atak olmaları nedeniyle sakarlıkları da olabilir.

Oldukça azimli ve dışa dönük insanlardır. Girdikleri ortamlarda hemen dikkat çekerler. Kendilerine güvenleri tamdır. Sevecen , sempatik ve bir o kadar da çılgın insanlar olabilirler.

Gülüş İsminin Diyanetteki Anlamı

Gülüş isminin diyanetteki anlamı bulunamadı! Sitemizde yer alan bilgilere göre Gülüş isminin anlamı: Gülme işi veya biçimi.

Gülüş İsmiyle İlgili Verilen Fetva

Benim Gülüş ismi hakkında sormak istediğim bir sorum olacak. Doğacak olan çocğumuza Gülüş ismini koymayı düşünüyoruz. İsim anlamının güzel ve dinen cazip olmasını istiyoruz. Sizce Gülüş ismin koymanın bir sakıncası var mı? .

Gülüş ismini koymanızda her hangi bir sakınca ve engel yoktur. Bize göre çok güzel isim koymuş olursunuz. Sağlıklı günler dileriz.

Gülüş İsmi Kuranda Geçiyor mu?

Gülüş ismi kuranda Geçmiyor. Bir ismin Kuran’da geçmesi yada geçmemesi o ismin güzel yada kötü bir isim olduğu anlamına gelmez.

Gülüş İsmi Konulabilir Mi?

Gülüş ismini çocuklara verilir mi yoksa verilmez mi konusunda görüşümüz bir sakınca olmadığı yönündedir. Gülüş isminin anlam ve analizleri bakımından yeni doğan çocuklara verilebilir.

Gülüş İsmi Caiz Mi?

Gülüş ismi dini açıdan yada İslami açıdan caiz mi değil mi diye bakacak olursak, Gülüş isminin hiçbir sakınca içermediğini söylemek gerekir.

Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Çocuğun babasının üzerindeki hakkı, ona güzel bir isim koymasıdır…”

Gülüş İsminin Anlam Falı

Numerolojinin en ilginç bölümlerinden biri de insanın isminin kaderine yaptığı etkidir.Ancak kesinlikle kabul edilmesi gereken en önemli nokta isim insan kaderini ancak bir oranda etkileyebilir. Kaderin tamamen isimden etkilendiğini düşünmek son derece yanlış bir inanış olacaktır. Eğer öyle bir durum söz konusu olsa bütün Alilerin, Ahmetlerin veya Ayşelerin kaderi aynı olurdu. Bu durumda kesinlikle söz konusu olamaz.İsim falı Karakter, gelecek ve geçmişi sayılarla çözmeye çalışan fal bilim dalıdır. Başlangıcı ise Antik çağlara, Mezopotamya ve Eski Mısır'a kadar dayanır.

İsim grubu 5 olanlar:GEZGİN

Karakterinin en belirgin özelliği değişim arzusu.Yeniliklerden hoşlanıyorsun.Yeni ülkeler görüp, yeni insanlar tanımak ve hiç bilmediğin yaşamları keşfetmek istiyorsun.Öğrendiğin her yeni şey seni değiştiriyor.Modadan ve genel düzenden hoşlanmıyorsun.Herkesten farklı olmak gerektiğine inanıyorsun.Gelenekler ve sınırları çizilmiş bir yaşam tarzı sana göre değil.İdealindeki ev bir karavan olabilir.İş yaşamında da değişiklikten yanasın.Birçok iş dalında, farklı mevkilerde çalışmaktan hoşlanıyorsun.Ancak asıl yapmak istediğin iş araştırmacılık.Karşı cinsle olan ilişkilerinde de gezgin ruhun ön planda.Daldan dala konuyor, her çiçeği koklamak istiyorsun.

Popüler Erkek İsimleri

Gülüş İsmi İle Akrostiş Şiirler

Gamzelerine dalıp gidiyorum
Ürkerdi tüm çiçekler yanında açmaya,
Lavanta kokulu düşlerime sen
Ürkerdi tüm çiçekler yanında açmaya,
Şenlensin yüreğin sevdiğim, bende ihanet bulamazlar

Gülüş İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Gülüş isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Gülüş İsminin Görme Engelliler İçin Yazılışı

Gülüş isiminin görme engelliler için kabartmalı yazılışı aşağıdaki gibidir. Görme engelliler için kalıcı olması amacıyla karton üzerine yazılan ve parmak dokundurularak okunan özel bir yazı sistemi kullanırlar. Latin alfabesine benzemeyen ve üretilmesi daha kolay olan sade bir sistemle uygulanmış bu yazı, kartonu delerek yazılır. Braille Yazı, en basit olarak elle, tablet adı verilen plastik ya da metal alet ve çivi benzeri bir kalemle yazılır.

Gülüş İsminin Göktürk (Orhun) Alfabesiyle Yazılışı

Gülüş isiminin göktürk/orkun alfabesiyle yazılışı aşağıdaki gibidir. Orhun harfleri kullanılarak yazılan metinde harfler bitişmez, ayrı yazılır. Sözcükler, aralarına üst üste iki nokta koyulmak suretiyle birbirinden ayrı yazılır.

Gülüş İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Gülüş ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.
Gülüş İsminin Kara Kuvvetleri Notasyonu

Gülüş Yavuz isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

G: Galip
Ü: Ümit
L: Lokum
Ü: Ümit
Ş: Şaban

Gülüş İsminin Deniz Kuvvetleri Notasyonu

Gülüş isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

G: Gabya
Ü:
L: Levent
Ü:
Ş:

Gülüş İsminin Hava Kuvvetleri ve Nato Notasyonu

Gülüş isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

G: Golf
Ü:
L: Lima
Ü:
Ş:

Gülüş İsminin TDK Notasyonu

Gülüş isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

G: Giresin
Ü: Ünye
L: Lüleburgaz
Ü: Ünye
Ş: Şırnak

Gülüş İsmine Yorum Yaz

Yorum Yazma Kuralları: Gülüş ismi hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Yorumlarınızı saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm isimlerde olduğu gibi Gülüş ismine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Gülüş ismine göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm isimler için geçerli olduğunu unutmayınız.
Gülüş İsmine Yapılan Yorumlar

Bu isme henüz yorum yapılmamış.